UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: buty moto

buty moto 8 lata 2 miesiąc ago #21

  • tuktuk
  • tuktuk Avatar
O to to te właśnie mam i ja.Ta firma sprzedaje swoje buty w całej Polsce.Tylko w tych sklepach chyba tyle nie utargujecie.Może się mylę.Ja mierzyłem je w czasie wakacji w Gdańsku .O żadnym upuście nie było mowy.Ich cena coś chyba 470 zł.Tak jak pisałem kupiłem je jeszcze ciepłe spod maszyny i zaimpregnowane za 350 zł.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 2 miesiąc ago #22

  • sagittarius
  • sagittarius Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 2 miesiąc ago #23

  • kiwak
  • kiwak Avatar
sagittarius napisał:
kusy w KLW jest zamek chowany więc zakładanie i ściąganie na luzie w tym drugim modelu R3K to już faktycznie klamerki same są i tak myślę że po jakimś czasie paski mogłyby wyglądac na zmęczone.
A dodam jeszcze że w KLW podeszwa jest z jakiejś pianki mimo że wygląda na kawał porządnej gumy i o dziwo ta pianka nie ulega ścieraniu (jak kogoś interesuje mogę zrobic zdjęcie moich podeszw po jak pisałem 3 sezonach ew. jak kto woli ok. 30k km, niejednej imprezie i spacerku ;) )

Wrzuć proszę focię. W Poznaniu namierzyłem sklep na ulicy Lodowej 1 (obok Ryneczku Łazarskiego) - w poniedziałem planuję tam podjechać przymierzyć bo mają mój numerek. Jak wszystko zagra, to pewnie mogą zdobyć moje serce.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 2 miesiąc ago #24

  • Arturo
  • Arturo Avatar
sagittarius napisał:
kusy w KLW jest zamek chowany więc zakładanie i ściąganie na luzie w tym drugim modelu R3K to już faktycznie klamerki same są i tak myślę że po jakimś czasie paski mogłyby wyglądac na zmęczone.
A dodam jeszcze że w KLW podeszwa jest z jakiejś pianki mimo że wygląda na kawał porządnej gumy i o dziwo ta pianka nie ulega ścieraniu (jak kogoś interesuje mogę zrobic zdjęcie moich podeszw po jak pisałem 3 sezonach ew. jak kto woli ok. 30k km, niejednej imprezie i spacerku ;) )
A jak latem sprawuje się membrana?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 2 miesiąc ago #25

  • sagittarius
  • sagittarius Avatar
kusy w KLW jest zamek chowany więc zakładanie i ściąganie na luzie w tym drugim modelu R3K to już faktycznie klamerki same są i tak myślę że po jakimś czasie paski mogłyby wyglądac na zmęczone.
A dodam jeszcze że w KLW podeszwa jest z jakiejś pianki mimo że wygląda na kawał porządnej gumy i o dziwo ta pianka nie ulega ścieraniu (jak kogoś interesuje mogę zrobic zdjęcie moich podeszw po jak pisałem 3 sezonach ew. jak kto woli ok. 30k km, niejednej imprezie i spacerku ;) )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 2 miesiąc ago #26

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Moja żonka ma model KLW od dwóch sezonów. Z tym, że jak to plecak, aż tak wiele nie jeździ. Jednakże chwali je sobie i sam też przyznaję, że to całkiem dobre jakościowo buty. Do tego leciutkie jak piórko.
W słabym deszczu dają radę, ale mocniejszych opadów jeszcze nie zaliczyły więc nie wiem jak to z nimi będzie. Jednak mimo wszystko, za tą cenę buty godne polecenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): kusy

buty moto 8 lata 2 miesiąc ago #27

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
sagittarius napisał:
W RaceBoots model KLW jeżdżę 3 sezony

Ciekawie też wygląda model R3K. Zastanawia Mnie jedynie,czy ciągłe rozpinanie klamerek nie jest denerwujące i uciążliwe.

Najlepsze jest to ,że kojarzę firmę z oldtimerów wrocławskich. Nigdy nie zachodziłem ,ponieważ kojarzyłem ceny . W Moim przypadku razy dwa :nonie: A tu miłe zaskoczenie dla portfela :dolar:
Przed następnym bazarem poproszę ,aby zabrali rozmiarówki KLW i R3K dla Mnie i dla córy.
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #28

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1540
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Panowie , polecam Daytona Travel Star Gore-tex .Mają naprawdę wiele zalet .
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #29

  • sagittarius
  • sagittarius Avatar
W RaceBoots model KLW jeżdżę 3 sezony ani razu wody nie nabrały, są lekkie, wygodne (wdrapałem się na Szczeliniec i nie tylko) z mojego doświadczenia mogę polecic na 100%
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #30

  • Baron
  • Baron Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 403
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 3
Ja na razie zdzieram poczciwe Highwaye , chociaż nie jest to łatwe .Często latamy po Jurze to następnym razem wpadnę tam z ciekawości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #31

  • tuktuk
  • tuktuk Avatar
Tak kiwak to te.Naprawdę solidny wyrób.Akurat w tamtym roku zwiedzałem tamten region Polski i mogłem osobiście odebrać.Widać że firma rodzinna.Fabryczka ulokowana koło domu.I na pewno przy osobistym odbiorze zbijesz więcej z ceny. :dolar:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc ago przez tuktuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #32

  • kiwak
  • kiwak Avatar
kiwak napisał:
Interesująca firma - znalazłem stronę producenta:
raceboots.pl/o_firmie-obuwie-motocyklowe.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #33

  • Hipis
  • Hipis Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 629
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 3
Polecam Sidi Canyon, są bardzo ciepłe, na lato aż za bardzo. Jeszcze mi nie przemokły choć w super ulewach nie jeździłem. Zalety to fajne dopasowanie dzięki zastosowanemu zamykaniu. Dla kogoś z wysokim podbiciem to są idealne. Buty mieli w sieci moto-akcesoria, więc łatwo je sprawdzić realnie. a moich stopach przejechały ponad 20 tysięcy.
Czyń miłość a nie wojnę :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #34

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #35

  • tuktuk
  • tuktuk Avatar
Ja polecam buty z Myszkowa .Race boat czy jakoś tak .Polska cena ,świetna jakość .Pasują do naszych moto.Są na olx ale nie umiem wstawić linku.Jest do wyboru kilka modeli .Ja wybrałem KLW.Acha i można jeszcze zbić cenę
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc ago przez tuktuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #36

  • kiwak
  • kiwak Avatar
No eBay APP ID défined in Kunena configurationwemar napisał:
Kojarzy ktoś nazwę tych niskich butów z pierwszego filmiku?
Strasznie kolą mnie w oczy :D

To są chyba

ICON MOTORHEAD MOTORCYCLE RIDING STEALTH BOOTS

taką klasykę (na moto i na narty) to teraz chyba tylko na ebaju można znaleźć ;)

np.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #37

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Kojarzy ktoś nazwę tych niskich butów z pierwszego filmiku?
Strasznie kolą mnie w oczy :D
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #38

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
Przeważnie pasuje mi rozmiar 43 i sprawdziło się to również w Daytonkach, ale buty przymierzałem przy zakupie. Moje buty są w wersji bez suwaka. W upałach dają redę ale super komfortem bym tego nie nazwał.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc ago przez WALDEK-HQV.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #39

  • kiwak
  • kiwak Avatar
WALDEK-HQV napisał:
janusz napisał:
polecam Ci buty Daytona Urban GTX doskonałe

Używam te buty od ponad 4-ch lat i nigdy mi jeszcze nie przemokły a nieraz spędzałem całe dnie w deszczu na moto.

Powiedz jak z numeracja Waldek: czy jak zamowie 44 to takie dostane 44 czy tez trzeba zamawiac nr wieksze?
Jak w upaly? Daja rade, czy obowiazkowo trza miec cos na zmiane do chodzenia?
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc ago przez kiwak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

buty moto 8 lata 3 miesiąc ago #40

  • kiwak
  • kiwak Avatar
kiwak napisał:
Zobacz na tym portalu w sekcji boots, wybor duzy, może coś ci podejdzie a mają obniżki - kiedyś zamawiałem i byłem bardzo zadowolony. Kurier przywiozł i pobrał w złotówkach.

www.fc-moto.de/

Rzuciłem tam teraz okiem i widze, ze Sidi tam ma inny model, trudno mi ocenic jakosc (moze ktos pomoze) ale jesli jakosciowo sa ok, to moze moze takie: Sidi All Road Gore Tour Boots które wyjdą za jakieś 740 pln teraz

www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Sidi-All-Road-Gore

a tu review canyon

a tu review all roadow

a tu review daytona urban
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc ago przez kiwak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.049 s.
Zasilane przez Forum Kunena