UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: proszę o pilna poradę

proszę o pilna poradę 10 lata 9 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Spox Droopi. Im nas więcej co do pilnowania porządku tym bardziej przejrzyste będzie to forum. :dobrarobota
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

proszę o pilna poradę 10 lata 9 miesiąc ago #2

  • Droopi
  • Droopi Avatar
Nie chcę odbierać chleba Adminowi, (Tomek sorry) ale wypadało by się na początek przywitać. A co do Twoich pytań na co zwracać uwagę,to jak poszukasz na forum to znajdziesz odpowiedzi na wszystkie.

LwG
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

proszę o pilna poradę 10 lata 9 miesiąc ago #3

  • coffee-l
  • coffee-l Avatar
Witam serdecznie.
Panowie mam prośbe do znawców wild stara 1600. w Piątek będę oglądał motorek i prosze o radę na co zwrócić uwage przy kupnie żeby się nie naciąć. nie mam dużego doświadczenia przy kupowaniu tego typu sprzętu więc każda uwaga będzie dla mnie jak najbardziej cenna. Motor będzie kupowany za granicą gdzie przebywam tj. Norwegii od gościa który miał go niby od nowości czyli 2003 rok. ma 32000 km przebiegu linka do aukcji juz nie mam bo został usunięty więc zdjęć niestety nie prześlę. Prosze o uwagi jak sprawdzić motor pod kątek stanu technicznego a na co można ewentualnie przymknać oko przy okazji negocjować cenę...
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.034 s.
Zasilane przez Forum Kunena