UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Moto z USA

O:Moto z USA 14 lata 16 godzin ago #61

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Jeśli chodzi o tanie nowe moto to niestety taniej jest za granicą.W zeszłym roku kolega sprowadził nowego GL 1800 z full wypasem CB,nawi i poduszką powietrzna za niecałe 80 tyś zł.Drugi kupił w Anglii nowego HD Road Kinga za 11500 funtów,gdzie cena takiego w polskich salonach waha się od 88 do 92 tyś zł.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 17 godzin ago #62

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
I cisza .... nie ma chetnych :woohoo:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 17 godzin ago #63

  • Miran
  • Miran Avatar
No ja też chcę takiego :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 18 godzin ago #64

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Dobra to ja konczac dyskusje zapytam:
Kto mi zalatwi Wildka na gazniku, czyli ostatni 2005 z przebiegiem 10000 km za 18 tysiecy zlotych ? :uklon:
Aha ........ no i ubrany na maksa, puste wydechy i inne szmery bajery :cza:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 19 godzin ago #65

  • drag6501
  • drag6501 Avatar
TomHal napisał:
Co do CB i nawigacji - za 2000 zł masz super wypas.

no i będzie "samoróbka" wersja silverado :cza:

oj oj a miało być o motorach Maikel "napisał" trafnie :naj:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 21 godzin ago #66

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Co do rocznika to masz rację. ja jednak jestem nauczony ( z zachodu ) że rok produkcji jest wprawdzie ważny, jednak ważniejszy jest poczatek eksploatacji ( patrz produkcja z grudnia ) Co do CB i nawigacji - za 2000 zł masz super wypas.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 21 godzin ago #67

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Miran napisał:
w takim wyposażeniu czyli z radiem ,nawigacją i cb

To juz nie lepiej samochod kupic ? :woohoo:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 21 godzin ago #68

  • Miran
  • Miran Avatar
Niestety Tomku dwa małe ale
pierwsze motocykl z tamtego roku
drugie Drag wyraźnie napisał w takim wyposażeniu czyli z radiem ,nawigacją i cb a z tym to u nas już 92900 i także z tamtego roku :evil:

Co nie znaczy że popieram ten model zakupów,nie bez znaczenia jest fakt że trzeba mieć pewne możliwości żeby tak nabyć motocykl a najlepiej kogoś dobrze znajomego w USA.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 21 godzin ago #69

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TomHal napisał:
zamiast 80640 zapłaciłbym 79900 i to w Polsce. Po co tracic pieniądze po świecie i nabijac kase innym, zostaw ją w ojczyźnie a i taniej i z salonu.

:naj: :uklon:
No i + dla Toma ;)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 22 godzin ago #70

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Drag-u ale długa ta droga do Twojego modelu. Jak bym chciał kupic GL 1800 klknął bym tutaj: honda.pl/pl/motocykle/modele/touring/gl1800-gold-wing.html i zamiast 80640 zapłaciłbym 79900 i to w Polsce. Po co tracic pieniądze po świecie i nabijac kase innym, zostaw ją w ojczyźnie a i taniej i z salonu.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 23 godzin ago #71

  • drag6501
  • drag6501 Avatar
majkelpl napisał:
drag6501 napisał:
sztuka jest kupic "NÓWKĘ" ale za małe pieniądze

No to gratulacje za kupienie takiego motocykla :uklon:
I rozumiem ze specjalnie wzieles nowke w "" bo wiadomo ze np. 2008 z USA to bedzie po "lekkim" szlifie lub z innymi "przygodami" :woohoo:

DROGI MAIKELU! Nie ma co się irytowac . nikt nie chce przepłacać to zrozumiałe ale by kupic moto tanio nie koniecznie musisz kupić po szlifie czy jak to określiłeś po przygodach
WYSTARCZY NIERAZ TROSZKĘ POMYŚLEĆ!
Podam Ci przykład jak kupić nowy i tanio! Sprawa tyczy GL 1800 bo jestem w temacie ale pewnie inne motocykle będą klarowały się podobnie! ( mowa o zasadach nie o kwocie za moto)


siadasz na internet, wchodzisz na stronę pierwszego lepszego dealera Hondy w USA albo w Kanadzie,liste autoryzowanych podaje fabryka,wybierasz kolor i wersje,jak już wybrałeś prosisz o fakture faxem, wysyłasz kase przelewem ,trwa to 10 minut,tego samego dnia zamawiasz DHL i na drugi dzień podjeżdża kurier z DHLa zabiera motor na palete lotniczą,w ciągu 72 godzin motor jest na okęciu na terminalu koszt przesyłki to 2200 dolarów
jeśli sprawę załatwisz np. w poniedziałek ,w piątek powinienes odebrac motor z Okecia,
sumując koszta GL 1800 wraz navi abs i CB radiem, to 20tysięcy dolarów USA transport 2200 cło i iwat 6600 $ suma daje nam kwote 28800$(80640zł) spróbuj kupić z takim wyposażeniem w polskim salonie! Nadmienię tylko ze za różnicę w cenie miedzy zakupem mógł byś kupić wilda

mogę jeszcze dodać że wraz z motorem jako zachętę przeważnie dostajesz prezent w postaci ubrań , butów, czy kasku często tez dostajesz „rabat” przy zakupie następnego motocykla który może nawet sięgnąć 1000$ ale to wszystko zależy tylko od dealera.

Napisałes tak cyt: Nie sztuka jest kupic nofke sztuke, trzeba troche pokombinowac aby kupic cos dobrze i tanio.

A ja podtrzymuje swoje ze sztuka kupic nowy i tanio czego przykład Ci dałem.

Z drugim członem Twego cytatu się zgodzę- trzeba trochę pokombinować aby kupić coś dobrze i tanio
I jeśli mowa o kombinowaniu to posłuchaj!

Kupujesz moto w salonie w USA wysyłasz go do znajomych Oni Go rejestruja na siebie, po pół roku lecisz sobie na wycieczkę spisujesz umowę kupna za kwotę powiedzmy 3 tys$ rozkręcasz moto, potwierdzasz umowę zakupu u notariusza ,części odkręcone wysyłasz w małych paczkach do różnych znajomych jako używane z wartością nie przekraczającą 80$ ( zazwyczaj tego nie clą) to co zostało i co będzie nazywać się moto pakujesz na statek wracasz do polski poczekasz 2 miesiące płacisz cło i wat składasz moto i masz NÓWKĘ ZA OK. 62 TYS ZŁ! Mowa o GL 1800 z wspomnianym wyposażeniem! MOŻNA KUPIC TANIO????( nie doliczyłem tylko kosztu wycieczki ale sama przejażdżka trasą 66 rekompensuje wszystko)

Udanych zakupów POZDRO
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 1 dzień ago #72

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
drag6501 napisał:
sztuka jest kupic "NÓWKĘ" ale za małe pieniądze

No to gratulacje za kupienie takiego motocykla :uklon:
I rozumiem ze specjalnie wzieles nowke w "" bo wiadomo ze np. 2008 z USA to bedzie po "lekkim" szlifie lub z innymi "przygodami" :woohoo:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 1 dzień ago #73

  • drag6501
  • drag6501 Avatar
spoko nie jestem spięty wyrażam swa opinie! ja ,jestem troszkę przystarawy a może za leniwy na grzebanie w śrubkach, czasy składania w jeden dzień silnika jawy 350 to historia a że puszczam sie w dalekie trasy ciary mi przez grzbiet przechodzą jak by mi miał moto zdechnąć co nie znaczy ze to nie mozliwe nawet na nowym .ech oby nikt tego nie doświadczył ni na starszym ni na nowszym :moto:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 1 dzień ago #74

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
drag6501 napisał:
TomHal napisał:
Ale TWoje moto ma frędzle ;)
jeśli pytasz o Wilda to kiedyś miał teraz nie ma . moto był nowy i zostało jeszcze nieco kasy wiec kupiłem frędzle.
TomaHl nie mam nic do frędzli czy czego kol wiek, nadmieniłem tylko ze ja stawiam na sprzęt w pierwszej kolejności potem na dodatki! co mi z ubranego pięknie motocykla jak jego zawodność była by podwyższona bo oszczedzałem na moto kosztem swiecidełek!

Dragu luzik, daj sie pośmiać. Jest fotka z Tobą a w tle frędzle na kierze. Wypaliłeś z frędzlami w podtekście a ja fuks wyłapuję takie rzeczy. Spoko - ja z chęcią też bym wyłożył więcej kasy za coś nowszego tyle tylko że te nowe są jakieś takie wybrakowane - kurna jak się to ujstrojstwo nazywa przy którym najwięcej grzebiemy??? Aaaa gaźnik. O właśnie, o to cóś mi chodziło. Nowy to ja mam samochód, motór ma prychać, pierdzieć i się psuć raz na jakiś czas a odkurzacz to mama mnie uczyła że jest do czyszczenia podłogi. Tak więc zostaje mi mój stary dobry Shrek za kompana moich wojaży po drodze. Śmiej się brachu :cza:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 1 dzień ago #75

  • drag6501
  • drag6501 Avatar
TomHal napisał:
Ale TWoje moto ma frędzle ;)
jeśli pytasz o Wilda to kiedyś miał teraz nie ma . moto był nowy i zostało jeszcze nieco kasy wiec kupiłem frędzle.
TomaHl nie mam nic do frędzli czy czego kol wiek, nadmieniłem tylko ze ja stawiam na sprzęt w pierwszej kolejności potem na dodatki! co mi z ubranego pięknie motocykla jak jego zawodność była by podwyższona bo oszczedzałem na moto kosztem swiecidełek!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 1 dzień ago #76

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Ale TWoje moto ma frędzle ;)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 1 dzień ago #77

  • drag6501
  • drag6501 Avatar
majkelpl napisał:
drag6501 napisał:
a pewnie ze można ! każdy kupuje taki na jakiego Go stać .jeden kupuje nowy w salonie, drugi prawie nowy z 2000r z przebiegiem 50 tys mil i tez jest zadowolony

Nie wiem po co te zlosliwosci, bo nie dalbym za motocykl 30-40 tysiecy, nawet jakbym mial.
Nie sztuka jest kupic nofke sztuke, trzeba troche pokombinowac aby kupic cos dobrze i tanio :m1:


Maikelu jekież złośliwośći? to są fakty! gdyby wszyscy myśleli tak jak Ty nigdy byś moto nie kupił bo pierwszy raz kupuje się w salonie no chyba ze zbudował byś sobie sam.

a ja Ci powiem że sztuka jest kupic "NÓWKĘ" ale za małe pieniądze
osobiście wolał bym kupić nowszy lepszy i być bardziej pewien że nie pokaże mi on w trasie kuku niż starszy z większym przebiegiem a kasę wydawać na trąbki czy frędzle

pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 1 dzień ago #78

  • drag6501
  • drag6501 Avatar
majkelpl napisał:
Wlasnie o to mi chodzilo.

Maikel wiem o co Ci chodziło! cyt.:Nie przebieg i wiek a dbałość o motocykl sa wyznacznikiem jego wartosci

jeśli chciałeś napisać coś innego tzn. to o co Ci chodziło było to zrobić a nie pisać bzdury
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 1 dzień ago #79

  • drag6501
  • drag6501 Avatar
Roadstarfun99 napisał:
Tak jak ze wszystkim,a mozna kupic tez i z przebiegiem 20000 i bedzie wygladal jak by z wystawy zjechał
oczywiście!!!, moze 20 tys mil to nie dużo może i 50 tys mil nie jest kosmosem a motorek będzie wyglądał idealnie ale: weź pod uwagę że każdy obrót łożyska to jego zużycie każde przekręcenie kluczyka to zużycie itd i nie wiem jak byś dbał i pieścił, nawet gdyby moto stał w garażu to opony tracą wartość techniczną przewody hamulcowe parcieją itd. kupujemy dla siebie za jak najlepsza cenę! nie stać mnie na jak najnowszy z jak najmniejszym przebiegiem wybieramy troszkę gorszy ale JAK NAJLEPSZY!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Moto z USA 14 lata 1 dzień ago #80

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
No to trzeba by bylo zarabiac .... ze 100.000 miesiecznie :laugh:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.052 s.
Zasilane przez Forum Kunena