UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Części zamienne z Usa

O:Części zamienne z Usa 13 lata 7 miesiąc ago #1

  • Miran
  • Miran Avatar
Co do taniości dolara to mam trochę inne zdanie,tani to był po 2 złote.
Ale do naszych chorych cen to i tak sporo taniej :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 13 lata 7 miesiąc ago #2

  • Janors
  • Janors Avatar
Odpowiedź dla Cuby,

Witaj,
Wiec tak, jak ja ściągałem grube rzeczy typu kompletny wydech Cobra Speedster Longs to kolega ktory sprowadzał w kontenerze samochod, zapakował mi go i po sprawie , rozliczenie to jakies 100pln mu dałem, co do małych zakupów, kaski, manetki zamawiałem indywidualnie i wysyłał mi to paczka lotniczą, koszt paczki lotniczej to jakies 20-30 $, ale to zalezy od wagi i gabarytów paczki. Kierownicy nie wymieniałem, mam to w zamiarze, ale w zimie bo pczke morska wysle i około 2 miesiacy to trwa ale jest taniej.
Pamietac trzeba aby jeśli kupujesz cos w USA wysłac podajac wartość, nie wiecej jak 55$ bo już od 60$ cło naliczą, a po co.
Wiec czasem w kilku paczuszkach na rozne adresy się cos kupuje i po sprawie.
Wazna za to jest kwestia rozliczeń. Ja robiłem tak ze angazowałem kolege i kupowałem karta kredytową ale adres wysyłki w Usa był do niego, on z kolei wysyłał do mnie.
Nawiazałem jednak kontakt z firma Doma Service

www.doma.com.pl/

a tutaj namiary adresowe do siedziby głownej w New Jersey

www.domaexport.com/index.php?p=5

pracuje tam moja ziomalka z Tarnowa, ma na imie Jowita, ona mi zaproponowała, ze jak cos kupie to wysyłam do niej na adres Doma Service i z dopiskiem mojego imienia i nazwiska a w emailu daje jej namiaru adresowe w Polsce i ona to wysyła na mój adres. Jednak jeszcze jak się domyślasz wchodzi w gre oplata za przesyłke do Polski i tutaj w przypadku kolegi wracałem równowartość w złotówkach jego bratu, ale pożniej już mu nie chciałem głowy zawracać i dawałem namiary z karty kredytowej Jowicie i ona ściągała sobie nalezność.
To solidna dziewczyna, niema tylko możliwości aby ona przepakowywała paczki , ona tylko może okleic ja polskim adresem i nadac dalej, czyli mam tu na mysli aby robic przemyślane zakupy co w ktorej paczce ma być.
Napisz mi co planujesz to może tam cos kupowałem w tym sklepie, to ci doradze, albo u chłopaków z Polkomu popytaj bo z opinii Nighta niewiele drożej tam wychodziło. Zreszta zakupy w Usa są oparte ka kursie dolara a ten na razie jest tani wiec, na pewno warto.
Odbierz swój email,
pozdrawiam :moto:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 13 lata 11 miesiąc ago #3

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Słuchajta,pogadałem dziś przy okazji z kolesiem co z usa motorki targa o częściach.
Chłop ma firmę w stanach i jakieś układy ,rabaty z hurtowniami części zamiennych i tuningowych.
Zadeklarował dobre ceny i czas przesyłki.
Można byłoby go przetestować jak to wygląda w praktyce.

Wojtek 666 818 283
www.warriorimport.pl
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #4

  • drag6501
  • drag6501 Avatar
Janors napisał:
Dla zainteresowanych, ....
dzięki Janors :uklon:
i właśnie o to tu chodzi :dzieki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #5

  • Janors
  • Janors Avatar
Dla zainteresowanych, linki do sklepow w USA z czesciami oryginalnymi oraz innych producentów do naszych maszyn:

www.phatperformanceparts.com/SearchResults.asp?Cat=587268

oryginalne akcesoria yamahy
www.yamahasportsplaza.com/pages/catalogs/filters/26/yamaha-oem-accessories.aspx

akcesoria od innych producentow
www.yamahasportsplaza.com/pages/catalogs/filters/17/aftermarket-cruiser-accessories.aspx

oryginalne czesci yamahy
www.yamahasportsplaza.com/pages/parts/viewbybrand/default.aspx


pozdrawiam, wszystkich :m3:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #6

  • Bukol
  • Bukol Avatar
Miran napisał:
No ,namieszaliście mi trochę w głowie ale ja do tego polkomu mam prawie tak daleko jak do usa więc chyba zaryzykuje.

Polkom wszystko co zechcesz wyśle paczuszką. A jak nie, to ktoś z nas może podjechać - no problem. Mam jeszcze u nich karton od szyby, bo pojechałem po nią motocyklem i nie było jak zabrać :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #7

  • Miran
  • Miran Avatar
No ,namieszaliście mi trochę w głowie ale ja do tego polkomu mam prawie tak daleko jak do usa więc chyba zaryzykuje.
Znacie jakiś tańszy sklep od tego
www.cruisercustomizing.com/ ja nie znalazłem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #8

  • Bukol
  • Bukol Avatar
Minister napisał:
Poza tym np. chromowane nakładki "Kuruyakin" na oryginalne podesty przednie kosztują u nich 540 złociszy.

Flame - 640zł, czyli 40 drożej niż konkurencja z Bemowa :P

www.moto.allegro.pl/item930713310_kuryakyn_nakladki_na_podesty_vtx_1800_vtx_1300.html

Ale mam kilku kumpli, którzy u nich motocykle kupowali i byli bardzo zadowoleni - z ceny, jakości i obsługi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #9

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Nakładka na tył wyniosła mnie 332 zł. nie wiem ile w sklepie kosztuje ale zapłaciłem ża wiercenie dziurek. Tak więc podejrzewam że się nie opłaciło. A ten PMS to Primary Mixtures Screw czyli podstawowa śruba regulacji skłądu mieszanki. Fajna rzecz. Ty tesz taką masz tyle że jest mała a czasami zasklepiona. A jak założysz taką dużą to sam może sobie tą mieszankę regulować. Ja kupiłem do Radka dostałem do Kawy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #10

  • Minister
  • Minister Avatar
Bukol napisał:
NightRider napisał:
no i montaż jest w cenie a to ważne.

A gdzie frajda z "pośrubkowania" przy motocyklu??? Za montaż to powinni dawać 40% upustu :) :) Ja tam lubią pobrać z lodóweczki 4-ro pak, wyprowadzić rumaka przed garaż i pomachać kluczem, śrubstakiem lub szmatką - sama przyjemność B)

Night ma rację. Zaopatruję się "Polkomie" od dłuższego czasu i upust mam spory, niezależnie od tego czy mi montują graty czy nie. Poza tym np. chromowane nakładki "Kuruyakin" na oryginalne podesty przednie kosztują u nich 540 złociszy. Ostatnio kupiłem okucie dolne przedniego błotnika w cenie więcej niż aktrakcyjnej (praktycznie to samo co w USA wysyłane paczką - i bez dodatkowych atrakcji pt. czy dojdzie to co zamówiłem, będzie cło czy nie). Night może potwierdzić o czym mówię bo jednego był świadkiem, a drugiego sam doświadczył.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #11

  • Miran
  • Miran Avatar
Seboka napisał:
Ja tam sam kupuje na eBay. com i dopiero mam tanio :)

Masz rację na eBay można coś wyrwać tanio ale bywają kłopoty z przesyłką do polski.
Raz że nie wszyscy wysyłają a druga sprawa to jak koledze przysłali ładnie zapakowaną i ubezpieczoną paczkę to u nas od razu mu cło doliczyli.
Kolega kupuje i wysyła do znajomego w stanach a ten dopiero pakuje do paczki bez określania wartości i przeważnie nie ma problemu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #12

  • Seboka
  • Seboka Avatar
Ja tam sam kupuje na eBay. com i dopiero mam tanio :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #13

  • Miran
  • Miran Avatar
Night co to jest te śrubki PSM może ja bym se takie sprawił??
A jak wyszedłeś na tych nakładkach na błotnik jaka cena jest w sklepie.
W sumie ma mi znajomy coś załatwiać tylko faktycznie żebym jeszcze do tego nie dołożył.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #14

  • Bukol
  • Bukol Avatar
NightRider napisał:
no i montaż jest w cenie a to ważne.

A gdzie frajda z "pośrubkowania" przy motocyklu??? Za montaż to powinni dawać 40% upustu :) :) Ja tam lubią pobrać z lodóweczki 4-ro pak, wyprowadzić rumaka przed garaż i pomachać kluczem, śrubstakiem lub szmatką - sama przyjemność B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #15

  • NightRider
  • NightRider Avatar
No tu 4 dyszki tam czteri i może się uzbierać całkiem niezła sumka. Ale stali klienci mogą w Polkomie liczyć na upusty no i montaż jest w cenie a to ważne. Wiec jak komu pasuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #16

  • Bukol
  • Bukol Avatar
Tk szybciutko rzuciłem okiem. N.p. manetki Iso Flame 292zł, a w innym sklepie 255zł. Podesty Flame 640zł, w innym 599zł (różnica niewielka w sumie).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #17

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Polkom Wcale nie jest taki drogi. Zamówiłem w stanach podnóżki, nakładki na błotnik, podesty pasażera, ozdobne śrubki PSM-a. Przyszły w prywatnej paczce. Cena jaką zapłaciłem za tepodnóżki wyniosła 137 zł. a w Polkomie te same podnóżki kosztują 150 zł czyli różnica tylko 13 zł. Przy czym do Ożarowa jadę jak panisko i zakładają mi na miejscu od ręki i to w cenie. Tak więc nie warta skórka za wyprawkę. Podobnie z PSM-em u mie po podliczeniu wyszedł za 73 zł. W sklepie w polsce nie więcej niż 50 zł.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #18

  • Bukol
  • Bukol Avatar
Polkom jest sporo droższy niż sklep Moto Plex na Bemowie - porównywałem kilka gadżetów z Kuryakina. W zeszłym roku troszkę mi nawalili z dostawą szyby. W efekcie pożyczałem od kumpla. Ale opóźnienie wyniosło zaledwie 2 dni, ale ja już byłem w drodze do Faak. Może się zdarzyć - rabanu nie robiłem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #19

  • haytauer
  • haytauer Avatar
Tak w 100% potwierdzam naprawdę firma godna polecenia!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Części zamienne z Usa 14 lata 1 miesiąc ago #20

  • drag6501
  • drag6501 Avatar
Minister napisał:
Proponuję żebyś skontaktował się u nas w kraju z bardzo normalnym gościem z firmy POLKOM w Ożarowie Maz. (Wojtek: 605 342 218). Ściąga motocykle, części i akcesoria z USA. Gość godny polecenia, a ceny ma umiarkowane i nikogo na nic nie naciąga. Kupowałem u niego motocykl, Haytauer zresztą też (może potwierdzić). Night też go zna. Zadzwoń do niego i powołaj się na mnie (jako Ministra). Jeżeli potrzebuje czegoś z USA na pewno Ci pomoże i nie zedrze skóry.

:czesc: :uklon:

wielki ukłon w Twoją stronę .dzięki. sprawa wygląda tak ze za w. wodą mam znajomych którzy często wysyłają paczki do pl i wiedzą jak ominąć cło a że części są niewielkie aczkolwiek ponoć w pl kosztują ponad 2 tys zł to się zainteresowałem by pomóc koledze przyoszczędzić! rzecz się tyczy jednokierunkowego sprzęgła rozrusznika do draga 1100
pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.040 s.
Zasilane przez Forum Kunena