UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: MOJA RS

O: MOJA RS 13 lata 6 miesiąc ago #1

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1327
  • Otrzymane podziękowania: 103
  • Oklaski: 14
Carlos napisał:
czy tarcze sa aftermarketowe czy sam masz dostep do CNC?
Tylna tarcza CNC,nie znam nikogo kto by to robił,kiedyś ogłaszał się gościu na allegro,że coś takiego struga,chciałem taką samą do przodu,lecz cena 800zł. odstraszyła mnie trochę.Tylną kupiłem gotową na allegro,musiałem tylko wypolerować.Przednia chyba wiesz jaka....może kiedyś się skuszę..
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOJA RS 13 lata 6 miesiąc ago #2

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1327
  • Otrzymane podziękowania: 103
  • Oklaski: 14
Rocker napisał:
Fajna maszyna, trochę poprzerabiana ale bez "złotych zębów", fajny minimalizm, takie motocykle lubię. Niestety ja nie latam solo, a moja lepsza połowa lubi zabierać różne manele ze sobą, więc muszę z kuframi latać. Widzę, że masz filtr zrobiony tak samo jak ja, tylko inaczej mocowanie wystrugałem i regulację obrotów schowałem pomiędzy bak a gaźnik.
regulacja wyleci ale po zmianie mocowania,kture znajomy frezer struga mi już z pół roku,więc puki co zostaje
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: MOJA RS 13 lata 6 miesiąc ago #3

  • Carlos
  • Carlos Avatar
czy tarcze sa aftermarketowe czy sam masz dostep do CNC?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOJA RS 13 lata 6 miesiąc ago #4

  • Rocker
  • Rocker Avatar
Fajna maszyna, trochę poprzerabiana ale bez "złotych zębów", fajny minimalizm, takie motocykle lubię. Niestety ja nie latam solo, a moja lepsza połowa lubi zabierać różne manele ze sobą, więc muszę z kuframi latać. Widzę, że masz filtr zrobiony tak samo jak ja, tylko inaczej mocowanie wystrugałem i regulację obrotów schowałem pomiędzy bak a gaźnik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MOJA RS 13 lata 6 miesiąc ago #5

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1327
  • Otrzymane podziękowania: 103
  • Oklaski: 14
Zdjęcia nie najlepszj jakości w dodatku w garażu,ale będą lepsze.
Na zimę planuję zmianę opony z 180 na 200,obręcz 5,5" więc spokojnie wejdzie,poszeżę tylko błotnik i stelaż.Kiera własny wyrób 121 cm. razem z manetkami,przód 150 na obręczy 3,5",reszta razem z malowaniem moja robota,jeszcze pasuje obniżyć tyl bo flip dał tylko 3-4 cm.
pzdr. ;) picasaweb.google.com/data/feed/base/user/100936058445250357535/albumid/5537244003871281905?alt=rss&kind=photo&authkey=Gv1sRgCLHayOfoqve6cw&hl=pl
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.043 s.
Zasilane przez Forum Kunena