UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: MÓJ WALDEMAR

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 4 miesiąc ago #1

  • mario
  • mario  Avatar
Dzięki Panowie ! Robią wrażenie te maszynki :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 4 miesiąc ago #2

  • orcio
  • orcio Avatar
mario napisał:
ORCIO , masz fotkę tego RS-indian, niestety pod linkiem który podałeś nie ma foty :(((. pozdrawiam

Hej.
To był ten z pierwszych dwóch fotek od spider'a.
Podałem link do ebay'a bo moto było na sprzedaż i się przypadkiem natknąłem. Zresztą w bardzo dobrej cenie - koło 5 albo 7k$. Widać aukcja wygasła. Minus był taki że był na tyle dobrze wystylizowany że nie miał licznika ;) .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 4 miesiąc ago #3

  • spider
  • spider  Avatar
nie jestem pewny czy to ten ale tu masz pare linków do stron indykowych radków/waldków
i.oodleimg.com/item/1646826940u_2x?1257380055

i.oodleimg.com/item/1646826940u_0x?1257380055

farm2.static.flickr.com/1273/951193461_a7bde88430.jpg

a tu ktos mnie ubiegł wywalic szybe kiere na lsl inne malowanie, opony tylko czarne troszke poprawic linie przedniego błotnika i jest mój ideał :lol:

s3images.classcreator.com/9025/001/1467438/591240.jpg
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 4 miesiąc ago #4

  • mario
  • mario  Avatar
ORCIO , masz fotkę tego RS-indian, niestety pod linkiem który podałeś nie ma foty :(((. pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 4 miesiąc ago #5

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Nie miałem oryginału więc wysokości nie znam,ale kilka wśród kolegów się znajdzie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 4 miesiąc ago #6

  • spider
  • spider  Avatar
raczej mi chodzi o to wysokie pytam tak z ciekawosci
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 4 miesiąc ago #7

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Oryginalne oparcie jest w dwóch wysokościach.Niskie i wysokie.To wysokie jest chyba popularniejsze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 4 miesiąc ago #8

  • spider
  • spider  Avatar
czee troszke w ostatnim czasie popracowałem na waldemarem tak prezentuje sie z nowym oparciem, nakładkami ozdobami błtnika i gmolami.

picasaweb.google.pl/SPIDERR84/ZdjeciaDoWywoAnia?authkey=Gv1sRgCN2XvciEof3f7AE#slideshow/5410628397934341570

na foto tylko z 1 sakwą bo nie miałem drugiego pudełka do podparcia :laugh: musze jeszcze dorobic nowe szpilki do mocowania ich. poza paroma swiecidełkami waldi dostał pare dni temu nowa gume na przód olej w lagach wraz z uszczelniaczami oraz nowe łożysko główki ramy i teraz musze sie na nowo uczyc jeździć totalnie inaczej sie prowadzi jeszcze na wiosne zawory świece i moto gotowe no chyba ze co znowu szczeli do głowy :)

ps ile wynosi wysokosc orginalnego oparcia od góry poduszki do błotnika w lini prostej tak ok z ciekawości pytam bo to jakos troszke wysokie mi sie wydaje ale moze przez to moje cienkie siedzenie ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #9

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
orcio napisał:
Czy to nie lepsze od HD ???? :evil: :kiss:

Wbiło mnie w fotel... :blink:
Świetnie się prezentuje, brak mu zbędnych bajerów, wszystko proste i "czytelne".
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #10

  • orcio
  • orcio Avatar
spider napisał:
ps przez te kufry mam straszna ochote zrobic przedni błotnik na wzór indiana chifa moim zdaniem najpiekniejszy motocykl jaki kiedykolwiek powstał (oczywiscie zaraz po waldku :laugh: )

no to poniżej masz ideał. :woohoo:
Co do Indiana i Waldka/Radka to na ten egzemplarz się przypadkiem natknąłem:

//cgi.ebay.com/ebaymotors/_W0QQcmdZViewItemQQitemZ230387573640

(2001 Yamaha Road Star Indian Custom Silverado)
robi wrażenie - jest do kupienia ...
Czy to nie lepsze od HD ???? :evil: :kiss:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #11

  • spider
  • spider  Avatar
Gamera napisał:
www.wmw.com.pl/ tutaj szukaj tych kufrów Corbin pzdr.

z czystej ciekawosci zadzwoniłem i rzeczywiscie są te kufry co do ceny nie pomyliłem sie nie malowane kosztuja 6450zł malowane 7300zł masakra. maja tam w ofercie zajefajne oparcie kurcze mialem juz nie ładowac kasy ale juz zachorowałem na nie, moze ma ktos z was to oparcie nazywa sie dokładnie raptor bar a tu macie pogladowe zdjecie jak ono prezentuje sie na waldku jeszcze ta cena 1420zł boli ale boli :(
media.photobucket.com/image/raptor%20bar/LCHRFC/RaptorBar.jpg
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #12

  • Gamera
  • Gamera Avatar
www.wmw.com.pl/ tutaj szukaj tych kufrów Corbin pzdr.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #13

  • Roksiu
  • Roksiu Avatar
piter 1600 napisał:
Myślę że pogoda jeszcze w tym sezonie będzie,żebyś żonkę trochę powoził.No i gratulacje z MC dla klubu.

Z tą pogodą to mam nadzieję , że jeszcze pozwoli pojeżdzić troszkę.Dzięki za gratulacje-niedługo pijemy(świętujemy).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #14

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Dzięki piękne za obszerną informację. Cena zaiste zaporowa, trzeba by w piwnicy "drukarnię" założyć żeby takie nabyć ;) W któryś dzień zapytam kolegi czy byłby w stanie zrobić coś podobnego ze skóry. Kolega w szyciu skór ma lata doświadczenia za sobą, więc być może da radę.
Gdzieś w necie widziałem już WS'a stylizowanego na Chiefa, wyglądał świetnie. Jak znajdę tą fotkę to zapodam link.

Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #15

  • spider
  • spider  Avatar
Mr Hyde napisał:
Świetne te kufry, można gdzieś takie zakupić?
witaj sa to kufry corbin a czy je mozna gdzies u nas zakupic tego niewiem kiedys sprawdzałem i nikogo tz sklepu czy importera nie znalazłem trzeba bedze je z hameryki przyciagnąć na tą strone oceanu podaje linka do stronyz tymi kuframi
www.corbin.com/yamaha/rdstarbbag.shtml
(z boku sa strzałki bardzo ładnie prezentuje sie biał waldek reszta dodatków corbina typu owiewki to pomyłka)jak pewnie widzisz nie sa tanie 1700$ czyli ok 5000zł z przesyłka (znając życie jezeli by ktos je u nas sprzedawał pewnie by kosztowały ok 6-7tys. zł a watpie by ktos w polsce kupił kufry za te pieniądze ,no znalazł sie jeden :laugh:)
ale co nie zmienia faktu ze są zaje...fajne zamykane na kluczyk, zebys wiedział pasuja tylko pod akcesoryjne wydechy orginały sie nie mieszcza (sprawdzałem) ps przez te kufry mam straszna ochote zrobic przedni błotnik na wzór indiana chifa moim zdaniem najpiekniejszy motocykl jaki kiedykolwiek powstał (oczywiscie zaraz po waldku :laugh: )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #16

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Świetne te kufry, można gdzieś takie zakupić?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #17

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Myślę że pogoda jeszcze w tym sezonie będzie,żebyś żonkę trochę powoził.No i gratulacje z MC dla klubu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #18

  • Roksiu
  • Roksiu Avatar
Piter moja na razie Gwiazdę ogląda codzień w garażu.Jazdy jeszcze nie było.Za to córa już wszystko wypróbowała.Jest ok.Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #19

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Piter myślałem już o tym. Ale niestety wydechy są porównywalnej grubości co oryginały i ten manewr nie przejdzie. Chyba wykręcę jeden podnóżek i poszukam ślusarza, żeby mi nowy kształtownik wyciął z blachy. Nawet jak będzie trzeba potem na stałe przyspawać podnóżki do tej blachy to w tym przypadku zysk z wygody będzie większy niż strata z wyglądu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MÓJ WALDEMAR 14 lata 6 miesiąc ago #20

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Jeśli masz niski wydech to obniżenie podnóżków pasażera można zrobić na oryginalnych mocowaniach.Należy odkręcić oba,zamienić stronami i zamocować do góry nogami.Ja u siebie zamieniłem podpórki na podesty które założyłem do odwróconych mocowań i było super wygodnie.Co potwierdzi napewno żona Roksia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.038 s.
Zasilane przez Forum Kunena