UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Przednie i tylne gmole i coś jeszcze do RS 1600

Przednie i tylne gmole i coś jeszcze do RS 1600 2 lata 11 miesiąc ago #1

  • Slejerek
  • Slejerek Avatar
Rayo napisał:
Mam przedni gmol. który od 2010 roku wisi na ścianie i mam wrażenie, że już go raczej nie założę. Cena 200,-
Do obejrzenia w Warszawie. Jak chcesz fotkę, to przypomnij się na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiam

Temat stary jak świat ale nadal masz te gmole? :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przednie i tylne gmole i coś jeszcze do RS 1600 5 lata 1 miesiąc ago #2

  • Rayo
  • Rayo Avatar
Mam przedni gmol. który od 2010 roku wisi na ścianie i mam wrażenie, że już go raczej nie założę. Cena 200,-
Do obejrzenia w Warszawie. Jak chcesz fotkę, to przypomnij się na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 5 lata 1 miesiąc ago przez Rayo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przednie i tylne gmole i coś jeszcze do RS 1600 5 lata 2 miesiąc ago #3

  • Ryszard1962
  • Ryszard1962 Avatar
  • Offline
  • świeżak
  • Posty: 27
  • Oklaski: 0
Może ktoś odchudzał swojego Radka , może komuś zalegają na półce i kurzem obrastają , w przyzwoitej cenie chętnie przygarnę , aby mojego Radka zdobiły , przygarnąłbym również oryginalne stelaże sakw , oraz przedni gmol.
Ostatnio zmieniany: 5 lata 1 miesiąc ago przez Ryszard1962. Powód: Większe zapotrzebowanie na części
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.023 s.
Zasilane przez Forum Kunena