UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Chromowe Oploty Przewodów

O:Chromowe Oploty Przewodów 14 lata 1 miesiąc ago #1

  • Bukol
  • Bukol Avatar
GOJACOB napisał:
Czy to duza filozofia zrobic 4 otwory. Co innego kierownica 18calowa (wysokosc) to jest dopiero wyzwanie :) (w tym to juz chyba jestem expertem ;)

U mnie problemem był kształt kiery - jest spawana, a nie gięta. Przeplatanie przewodów było problemem. Dopiero pilot ze struny gitarowej z ciężarkiem ołowianym rozwiązał problem :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Chromowe Oploty Przewodów 14 lata 1 miesiąc ago #2

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
Ja kupiłem także gaz/wolne i sprzęgło w oplocie. Niestety parę złotych trzeba wydać.

Male przypiecie paska a jaki pozniej efekt !! :D
Kabelki są w kierownicy, ale nie w każdą da się bez przeróbki włożyć przewody.

Jest zima. Lataja tylko hardcorowcy. Czy to duza filozofia zrobic 4 otwory. Co innego kierownica 18calowa (wysokosc) to jest dopiero wyzwanie :) (w tym to juz chyba jestem expertem ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Chromowe Oploty Przewodów 14 lata 1 miesiąc ago #3

  • Bukol
  • Bukol Avatar
GOJACOB napisał:
... (jesli chodzi o przewody hamulcowe) a jesli chodzi o przewody pradowe to je skrzetnie pochowal np. w kierownicy. efekt duuuuzo lepszy.

Ja kupiłem także gaz/wolne i sprzęgło w oplocie. Niestety parę złotych trzeba wydać.

Kabelki są w kierownicy, ale nie w każdą da się bez przeróbki włożyć przewody.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Chromowe Oploty Przewodów 14 lata 1 miesiąc ago #4

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
te oploty na zdjeciu to nawet z tym chromem wygladaja jak wezyk od prysznica :D ja proponowalbym poprostu wymiane na stalowe srebrne oploty (jesli chodzi o przewody hamulcowe) a jesli chodzi o przewody pradowe to je skrzetnie pochowal np. w kierownicy. efekt duuuuzo lepszy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Chromowe Oploty Przewodów 14 lata 1 miesiąc ago #5

  • jaca
  • jaca Avatar
Te plastikowe są do bani bo z czasem matowieją i przy dotykaniu pękają , a z prysznica nie do zdarcia. :wskaz:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Chromowe Oploty Przewodów 14 lata 1 miesiąc ago #6

  • haytauer
  • haytauer Avatar
jaca napisał:
Bukol ja mam założone przewody od prysznica , to tania inwestycja i nic nie żółknie .Kupiłem na złomie metali kolorowych za parę groszy .Z tym że musisz kupić takie które da się rozciągnąć jak sprężynę , a potem nakręcasz na linki i składasz do kupy. :uklon:


Właśnie oglądałem dzisiaj w Katowicach na bazarze plastikowe - tragedia.
Jaca przypomniało mi się, że ty masz właśnie założone od prysznica mówił mi Tomek Szewczyk bo widział to u ciebie.
I chyba będę musial pomyśleć o czymś takim jak nie dostanę nic innego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Chromowe Oploty Przewodów 14 lata 1 miesiąc ago #7

  • jaca
  • jaca Avatar
Bukol ja mam założone przewody od prysznica , to tania inwestycja i nic nie żółknie .Kupiłem na złomie metali kolorowych za parę groszy .Z tym że musisz kupić takie które da się rozciągnąć jak sprężynę , a potem nakręcasz na linki i składasz do kupy. :uklon:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Chromowe Oploty Przewodów 14 lata 1 miesiąc ago #8

  • Bukol
  • Bukol Avatar
Plastiku bym unikał. Goodridge ma w ofercie oploty stalowe niezależnie od oferowanych linek. Na pewno lepiej wygląda i na dłużej starczy.

A nie lepiej od razu kupic dobre, stalowe przewody?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Chromowe Oploty Przewodów 14 lata 1 miesiąc ago #9

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Prędzej czy później a myślę, że prędzej chrom zrobi się żółty a osłony się rozeją na szczelinach i będzie wyglądać jak zepsuty wąż od prysznica. Lepiej założyć osłony tekstylne. Są srebrne i czarne. Efekt lepszy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Chromowe Oploty Przewodów 14 lata 1 miesiąc ago #10

  • Minister
  • Minister Avatar
haytauer napisał:
Jeden kumpel (Oskar) zakładał coś podobnego na "Gwiazdkę". Nie wiem czy "żródło" było to samo. Na początku fajnie wyglądało. Jednak później oploty zaczęły żółknąć i teraz wygląda to jak "pół ...py zza krzaka". Będzie zdejmował. Chociaż to może być towar zupełnie inny. Jeśli nie byłoby tego efektu jak u Oskara to warto pomyśleć.

:czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Chromowe Oploty Przewodów 14 lata 1 miesiąc ago #11

  • haytauer
  • haytauer Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.045 s.
Zasilane przez Forum Kunena