UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Miedziane wydechy

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #21

  • Cuba
  • Cuba Avatar
wykrzyknik napisał:
Własnie sobie uroiłem że na tylnym błotniku będzie wykrzyknik taki jak mam na lewym ramieniu. To samo na tyle rpzedniego blotnika...
Na zbiorniku... i tu jeszcze nie do końca wiem. Na pewno będa te niebieskie wzory o których mowiłem, tylko pytanie czy na środku też czy może tam wstawić np barwy WRS Brotherhood....
Zimo przybywaj :-)
No musze Ci pozazdrościc przede wszystkim czasu na budowe moto.
Jeśli mozesz dokumentuj prosze swoje poczynania. Pewno niejednemu sie przydadzą.
Powodzenia przy budowie (i dużo kasy) życzę.
Mam to na codzień w domu -moi dwaj stnowie o niczym nie gadaja tylko o przebudowie swoich maszyn, potrafia dwa razy na tydzień rozebrac motory ,pozmieniać błotniki ,kiery i tak w kółko.
Ale to zajefajna sprawa.
Jeszcze raz powodzenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #22

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Dzisiaj rano pomyślałem sobie że końcówki wydechów mogły by sie rozrzeszać... Było by łatwiej zrobić jakieś wyciszenie i wyglądało by bajecznie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #23

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
ramiona na stałe, a o wykrzyknikach na calosci pomyslimy. :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #24

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
nie umiem rysować myszko, więc na razie taki projekt poglądowy
Oczywiście nie felgi alu tylko szprychy :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #25

  • GOJA
  • GOJA Avatar
gdzie sie zagubiłes ?
ramie jest z henny czy na zawsze ?
a ! na motocyklu wszedzie ( moje zdanie )
Chyba ze pogubiłes sie w porach roku ...to mamy jeszcze lato i potem jesien a dopiero zima :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #26

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
GOJA napisał:
zima ? jeszcze nie teraz
z tymi !!!!!!!!!!!!to miałem na mysli ( wszedzie i na zawsze ! )
?? Chyba się zubiłem... :blush:
Postaram się przygotować projekty na poniedziałek to wstawię na forum :-) Powiecie co sądzicie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #27

  • GOJA
  • GOJA Avatar
zima ? jeszcze nie teraz
z tymi !!!!!!!!!!!!to miałem na mysli ( wszedzie i na zawsze ! )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #28

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Własnie sobie uroiłem że na tylnym błotniku będzie wykrzyknik taki jak mam na lewym ramieniu. To samo na tyle rpzedniego blotnika...
Na zbiorniku... i tu jeszcze nie do końca wiem. Na pewno będa te niebieskie wzory o których mowiłem, tylko pytanie czy na środku też czy może tam wstawić np barwy WRS Brotherhood....
Zimo przybywaj :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #29

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Czego byś nie zrobił, to jestem pewny, że Twoja maszyna będzie wspaniała i oblegana przez tłumy na wszystkich zlotach i spotkaniach. Trzymam kciuki za sukces.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #30

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
:-) Grzesiu naściągałem sobie mase filmów jak zrobić te krople wody o ktorych mówiłeś. jak tylko nabęde aerograf to zacznę próby :-) Jak dojde do wprawy jeśli nadal będziesz chciał to zrobić to powalczymy :-)
Za to coraz bardziej chodzi mi po głowie jakiś malunek na błotnikach oraz na zbiorniku :-)
Tego się obawiałem że jak już sobie coś wymyślę to nie minie tydzień, dwa a mi już coś nowego w głowie zaświta... :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #31

  • GOJA
  • GOJA Avatar
folia wylewna o taka pytaj najlepiej w drukarni a jak bedzie problem to załatwimy u mnie u moich znajomych
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #32

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Więc sobie jutro otym porozmawiamy w Cranku :-) :uklon:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #33

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
wykrzyknik napisał:
Ale wypas... Więc można :-)
doszedłem dzisia jdo wniosku że musze kupić aerograf, to raz a dwa Grzesiu mam do Ciebie pytanie dał byś mi namair na ta folię co uzywałeś jej do malowania swojego? Gdzie to można nabyć?

Wykrzyknik to powinna być folia tzw. transportowa, przy użyciu której, przenosi się wycięte ploterem napisy na właściwą nawierzchnię. We fabryce posiadam coś takiego, ba nawet ploter do wycinania na foli posiadam :)
Więc....... ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #34

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Ale wypas... Więc można :-)
doszedłem dzisia jdo wniosku że musze kupić aerograf, to raz a dwa Grzesiu mam do Ciebie pytanie dał byś mi namair na ta folię co uzywałeś jej do malowania swojego? Gdzie to można nabyć?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #35

  • GOJA
  • GOJA Avatar
swego czasu OCC robilo motocykl caly z miedzi na czesc Statuly Wolnosci. ciekawie im to wyszlo. Wszystko w miedzi.
Link:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #36

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Sił??? Grzesiu ja jeszcze mlody jestem i mam nadzieję, że zdrowie ok (odpukac) jedyne czego może być mało to kasy :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #37

  • GOJA
  • GOJA Avatar
! objawy sa zdrowe tylko zeby sil starczyło ale w końcu od czego My tu na Forum jestesmy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #38

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Powiem Wam, że mam niezdrowy objaw i nie mogę się doczekac końca sezonu, żeby zacząć juz robotę :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #39

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Fakt, że efekt nie byłby już ten sam, ale pokrywy zaworów, etc. możesz w ostateczności oddać specjalistom od aerografów, myślę, że udałoby się osiągnąć zamierzony efekt. No ale to ostateczność.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Miedziane wydechy 13 lata 8 miesiąc ago #40

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Dzwoniłme do szpecjalistów od robienia wydechów. Temat jak najbardziej do ogarnięcia z tym, że proponuja jedna kwydech dwu warstwowy. Czyli najpierw zwykła rura a nad nią osłona miedziana jak przy zwykłym układzie wydechowym. Temperatury będa na tym niższe i lakier będzie mniej obciążony.
Jedyne co teraz może sie okazac problemem to miedziowaine pokryw zaworów, dekla sprzegła... Może się okazać jak mi powiedziano że materiał może miedzi nie przyjąć...
Do końca sezonu jeszcze trochę więc czas jeszcze jest. Pan Hartman powiedział, że jest gotów podjąć się zrobienia według mojego projektu wydechów z miedzi :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena