UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: WŁASNY WYRÓB

O:WŁASNY WYRÓB 13 lata 5 miesiąc ago #1

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Kierunki masz identyczne jak ja i lokalizacja podobna -patrz zdjęcia z Sękocina.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:WŁASNY WYRÓB 13 lata 5 miesiąc ago #2

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
wykrzyknik napisał:
Dobrym rozwiązanie mbyła by lampa z 1,7 :-) Zresztą teraz to bez znaczenia gdy będziesz przerabiał. Ciekawy kolor muszę przyznać.
Kolory wybierałem parę dni,nie mogłem znieść jaśniejszego koloru widocznego na fotkach,lubię kolory stonowane,ciemniejsze,raczej szarości.
Kolor który był pierwotnie ten ciemniejszy został bardzo podobny czyli zielona szarość inaczej nie mogę go nazwać,drugi to grafit z niewielką domieszką niebieskiego.Aparat mam kiepskiej jakości i nie za dobrze pokazuje kolory,ale na żywo ciekawy efekt,obydwa kolory świetnie komponują się ze sobą. ;)
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:WŁASNY WYRÓB 13 lata 5 miesiąc ago #3

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
Upload napisał:
Brawo
Tylne koło jest super
HD? czy własny wyrób ?
Pozdrawiam
Krzysiek
Megula 1 kontakt z dermelkiem
Pierwotnie HD,ale musiałem przerobić środek piasty pod łożyska i ośkę RS,żadnej wielkiej filozofii,gorzej z zaplataniem,no i dystanse mocujące pulleya
oraz tarczę trzeba było dorobić.Pod młotek poszło mocowanie zacisku,nic się z niego nie dało zrobić,tamto wywaliłem,dospawałem dwa uchwyty(za drugim podejściem się udało,bo za pierwszym jeden uchwyt podczas spawania delikatnie skosiło,ale już jest super,klocki równo biorą) :lol:
pzdr.krystian
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:WŁASNY WYRÓB 13 lata 5 miesiąc ago #4

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Dobrym rozwiązanie mbyła by lampa z 1,7 :-) Zresztą teraz to bez znaczenia gdy będziesz przerabiał. Ciekawy kolor muszę przyznać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:WŁASNY WYRÓB 13 lata 5 miesiąc ago #5

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
wykrzyknik napisał:
Jednego nie rozumiem, skoro malowałaś czemu nie usunałeś otworów po starej lampie na błotniku?
Malowałem przed nowym pomysłem,jakim jest zmiana lampy i poszerzenie błotnika o jakieś 3cm. razem ze stelażem aby zmieścić oponę 200,no i wtedy schowam lampkę pod blachę tak aby wystawało tylko szkiełko z niewielkim obrysem chromu,teraz wygląda nie ciekawie,ale i tak lepiej niż z wielką lampą,jak pisałem wcześniej sam malowałem więc nie będzie większego problemu.
pzdr.krystian
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:WŁASNY WYRÓB 13 lata 5 miesiąc ago #6

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Jednego nie rozumiem, skoro malowałaś czemu nie usunałeś otworów po starej lampie na błotniku?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:WŁASNY WYRÓB 13 lata 5 miesiąc ago #7

  • Upload
  • Upload Avatar
Brawo
Tylne koło jest super
HD? czy własny wyrób ?
Pozdrawiam
Krzysiek
Megula 1 kontakt z dermelkiem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:WŁASNY WYRÓB 13 lata 5 miesiąc ago #8

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
wykrzyknik napisał:
Jak Ci się z jedną tarczą zatrzymuje?
Jedna tarcza daje rade,lecz muszę zmienić zacisk na czterotłoczkowy,bo ten jest trochę za słaby.Nie wiem jak Ty ,ale Ja w drastycznych sytuacjach hamuję obydwoma na raz.Tylny rewelacja,pompa HD spełnia zadanie,nie ma mowy o blokowaniu koła,na oryginalnej jak depnąłem to koło stało w miejscu,na tej nie ma mowy,na suchej drodze nie ma poślizgu,a chyba o to chodzi,jak miałem z przodu dwie tarcze to też musiałem ostrożnie manewrować klamką.Na zdjęciach widać że były tam tarcze bez otworów,podwójne wentylowane,zero zużycia klocków,nigdzie takich więcej nie widziałem,przy ostrym naciśnięciu koło stało w miejscu.Tak czy siak polecam jedną tarczę,ale z innym zaciskiem :P
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:WŁASNY WYRÓB 13 lata 5 miesiąc ago #9

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Jak Ci się z jedną tarczą zatrzymuje?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WŁASNY WYRÓB 13 lata 5 miesiąc ago #10

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
Moja kiera ma 121 cm razem z manetkami,wyrób własny,chrom pakin z allegro,reszta zmian to też moja robota,na zimę planuję wymianę opony na 200 mm. teraz jest 180 ale na feldze 5,5" więc wejdzie bez problemu,przód to 150 na obręczy 3,5".Jeszcze trzeba obniżyć więcej tył,bo flip niewiele dał około 3-4 cm.Malowanie moja robota.Zdjęcia nie najlepszej jakości ale będą lepsze.
Pierwsze zdjęcia zaraz po zakupie.
picasaweb.google.com/data/feed/base/user/100936058445250357535/albumid/5537244003871281905?alt=rss&kind=photo&authkey=Gv1sRgCLHayOfoqve6cw&hl=pl
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena