UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Risery

Odp: Risery 13 lata 1 miesiąc ago #1

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Dzięki Piter, uspokoiłem się i pozotaje tylko się cieszyć jazdą bo zrobiło się wygodnie przy tych wysokich riserach.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Risery 13 lata 1 miesiąc ago #2

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Miałem podobnie.W półce są tuleje gumowe i rizery są elastycznie mocowane.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Risery 13 lata 1 miesiąc ago #3

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Odświerzam temacik. Po zanabuciu takowych (tych dużych)









riserów od zaprzyjażnionego :) dla forum sklepu internetowego imć Pana Marka mam pytanko:
po mocnym chwyceniu kiery i pociągnięciu w stronę kierowcy risery w podstawach są dość wychylne , nie za dużo ale poddają się, tzn. góra wraz z kierą. Czy to nie stanowi jakiegoś problemu? Ja osobiście tłumaczę to sobie tym iż są wysokie i występuje tu dżwignia więć tak ma być ale, no właśnie ale czy u kolegów którzy mają wysokie risery cóś takiego też występuje?
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Ostatnio zmieniany: 13 lata 1 miesiąc ago przez Wilk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Risery 13 lata 7 miesiąc ago #4

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
A miał ktoś może w łapach:

allegro.pl/uchwyty-risery-kierownicy-calowej-chrom-4-i1233479828.html

albo

allegro.pl/motojapan-risery-uchwyty-mocowania-kierownicy-i1222987267.html

i może coś o ich jakości napisać? Zapowiadają deszcz na cały przyszły tydzień, to bym sobie chociaż risery założył nowe :cheer:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Risery 14 lata 8 miesiąc ago #5

  • Miran
  • Miran Avatar
W porządku,pomierzę i zorientuję się jak u mnie w okolicy z możliwością chromowania.
Na razie do niczego się nie zobowiązuję a zdjęcia jeśli ci to nie sprawia kłopotu możesz przesłać (adres pod motylkiem)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Risery 14 lata 8 miesiąc ago #6

  • spider
  • spider  Avatar
cze wczoraj nie mogłem odpowiedzic więc dzis nadrabiam wiec tak risery przyblizają kiere o ok 3cm zaś podwyższają i tu musisz sprawdzic bo waldka mam na wygnaniu i nie mam jak zmierzyć wysokości orginalnych a te maja wysokość mierząć od od spodu tz połki do srodka otworu w lini prostej ok 11cm i co najgorsze risery te ostatni ogladałem ok 8 miesiecy temu i jednak stan ich tz chromu bo tak to ideał okreslam na 4- odpryskuje najlepiej byłby je pochromowac małe koszty jak chcesz to podaj adres emailowy to ci podeslę fotki a co do ceny to napewno sie dogadamy :lol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Risery 14 lata 8 miesiąc ago #7

  • spider
  • spider  Avatar
Jeśli można ( u mnie marnie z angielskim) o ile podnoszą i przybliżają kierownicę te risery???
Czy to jest właśnie tyle co te aeromachy??[/quote]

teraz tego nie wiem jutro wieczorem pomierze i dam ci znać
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Risery 14 lata 8 miesiąc ago #8

  • Miran
  • Miran Avatar
spider napisał:
cze jezeli cie interesują risery przyblizające kiere oraz podwyższjące ja i pasujące do waldka to takowe posiadam do sprzedazy sa to risery barona a tu masz linka do strony z nimi
www.baronscustom.com/catalog/display/775/index.html

stan ich okreslam na dobry troszke odprysków na chromie ale ogólnie oki miałem je w swoim waldku ale jak dla mnie były za wysoko tz idealnie mi sie na nich siedziało itp ale ja musze miec wszystko jak najniżej jeszcze kiera została do obniżenia tz wymiany wszystkie linki itp wystarczały oczywiscie wszystko na orginalnej kierownicy wiec jak cos to dzwoń 606 830 378

Jeśli można ( u mnie marnie z angielskim) o ile podnoszą i przybliżają kierownicę te risery???
Czy to jest właśnie tyle co te aeromachy??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Risery 14 lata 8 miesiąc ago #9

  • spider
  • spider  Avatar
cze jezeli cie interesują risery przyblizające kiere oraz podwyższjące ja i pasujące do waldka to takowe posiadam do sprzedazy sa to risery barona a tu masz linka do strony z nimi
www.baronscustom.com/catalog/display/775/index.html

stan ich okreslam na dobry troszke odprysków na chromie ale ogólnie oki miałem je w swoim waldku ale jak dla mnie były za wysoko tz idealnie mi sie na nich siedziało itp ale ja musze miec wszystko jak najniżej jeszcze kiera została do obniżenia tz wymiany wszystkie linki itp wystarczały oczywiscie wszystko na orginalnej kierownicy wiec jak cos to dzwoń 606 830 378
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Risery 14 lata 8 miesiąc ago #10

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
ostatnio oglądałem podobne, podkreślam podobne w katalogu który przedłożył mi sprzedawca w salonie Yamahy. Ceny od 500,- do 2500,- zależy jakie.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Risery 14 lata 8 miesiąc ago #11

  • Miran
  • Miran Avatar
W związku z tym że troszkę mnie łupie w kręgosłupie (nawet się zrymowało) nie głupio by było poprawić trochę sylwetkę na motocyklu.
Wiem również że kilka osób jest zainteresowanych zakupem riserów.
Znalazłem taki opis ich wymiany i tutaj są zakładane takie które podnoszą i przybliżają kierownicę,myślę że by mi to stykło a co najważniejsze nie trzeba zmieniać linek i innych dupereli.
209.85.135.132/search?q=cache:MR7-nwkaTtwJ:www.motocyc.pl/starycyc/custom_risery.doc+risery+wild+star&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&lr=lang_pl&client=firefox-a

Myślę że w tym opisie chodzi o te risery
www.aeromachmfg.com/product_p/am-4150c.htm
No cena dość spora ale jeśli dobre to czemu nie.
Czy miał może ktoś z nimi styczność,wie gdzie można kupić taniej a przede wszystkim może potwierdzić z opisu że to o te chodzi??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.035 s.
Zasilane przez Forum Kunena