UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Manetki

Odp: Manetki 12 lata 11 miesiąc ago #1

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Jakie przykręcanie?Manetki a zwłaszcza lewa jest wciskana na kierę[w komplecie jest klej],a prawą trzyma rolgaz i nie spadnie nigdy.Oryginał w stanach kosztuje ok 50-60 $ więc wychodzi tyle co dałeś za podróbę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Manetki 12 lata 11 miesiąc ago #2

  • margier
  • margier Avatar
no fakt łącznie z zakończeniami wychodzi 472 + przesyłka. Jeśli ktoś ma możliwość prosiłbym o opis montażu oryginałów, jak są montowane, bo na pewno przykręcane zakończenia, ciężarki od seryjnych nie pasują. Szkoda, że nie zapytałem wcześniej, echhh...
Jak coś to swoje odsprzedam może i już, jak na razie są ok - martwi mnie tylko przykręcanie....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Manetki 12 lata 11 miesiąc ago #3

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
:wild:margier napisał:
OK wiem, że podróbka ale oryginał ma inne mocowanie ??? jest jakoś przykręcany ??? kolega ma oryginał ze stanów i niczym się nie różni - muszę odkręcić u niego dekielek i zobaczyć jak są montowane manetki. No cena przemawiała za całością - 215 zł to nie 1000.
A jeśli montowaliście oryginał to jak był montowany w kierownicy, jakoś przykręcany był ??? Widziałem instrukcję montażową kuryakyna i też w niej jest informacja o klejeniu lewej manetki.
Marek

O czym ty piszesz, jaki tysiąc?
Popatrz TU za 290,00PLN masz oryginały!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Manetki 12 lata 11 miesiąc ago #4

  • margier
  • margier Avatar
OK wiem, że podróbka ale oryginał ma inne mocowanie ??? jest jakoś przykręcany ??? kolega ma oryginał ze stanów i niczym się nie różni - muszę odkręcić u niego dekielek i zobaczyć jak są montowane manetki. No cena przemawiała za całością - 215 zł to nie 1000.
A jeśli montowaliście oryginał to jak był montowany w kierownicy, jakoś przykręcany był ??? Widziałem instrukcję montażową kuryakyna i też w niej jest informacja o klejeniu lewej manetki.
Marek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Manetki 12 lata 11 miesiąc ago #5

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Wszystko jasne,kupiłeś chińską podróbkę Kuryakyna [ tylko że drogo dałeś,bo one na bazarach kosztują ok 120zł] .Zakładałem sobie i kilku kolegom i zawsze pasowało OK.Prawą stronę jeśli chcesz też można przesunąć.Trzeba odkręcić obudowę włącznika zapłonu przesunąć ile potrzeba i zrobić nowy otwór ustalający w kierownicy.. .Kupuj zawsze oryginał,nie będziesz miał problemów montażowych.
Ostatnio zmieniany: 12 lata 11 miesiąc ago przez piter 1600.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Manetki 12 lata 11 miesiąc ago #6

  • margier
  • margier Avatar
allegro.pl/motojapan-manetki-harley-chopper-kierownica-1cal-i1554761498.html
kupiłem na tej aukcji i są to uniwersalne a nie dedykowane do Yamahy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Manetki 12 lata 11 miesiąc ago #7

  • Prałat
  • Prałat Avatar
A Ty aby na pewno kupiłeś manetki do Yamahy? Bo u mnie takich problemów nie było. Fakt, że były dłuższe od oryginałów, ale nic nie podklejałem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Manetki 12 lata 11 miesiąc ago #8

  • margier
  • margier Avatar
Witam
Mam pytanie co do montażu manetek. stare zdemontowałem, były przykręcane i podklejane co widać na zdjęciu poniżej





Problem jest tego typu iż nowych nie ma jak przykecić, tylko trzeba nasunąć, wchodzą dosyć lekko (piszę o lewej manetce) więc zastosowałem do podklejenia butapren ale nie jest wcale przykręcona a na dodatek jest dłuższa zatem musiałem przsunac włącznik świateł i lusterko o ok 3 cm



Prawej natomiast nie ma jak przesunąć, także nie ma jak przykręcić - trzyma się tylko na podklejeniu do rolgazu (był w zestawie z manetką).

Teraz mam pytanie, kierownica jest ciut niesymetryczna ale w jeździe to nie przeszkadza, tylko kwestia taka by te manetki mi się nie odkleiły i nie zsunęły w czasie jazdy, chodzi mi o kwestie bezpieczeństwa.
Niby się wszystko trzyma OK ale chciałbym zapytać o Wasze zdanie w tej kwestii.
Marek
Ostatnio zmieniany: 12 lata 11 miesiąc ago przez margier.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Manetki 13 lata 6 dni ago #9

  • margier
  • margier Avatar
No to dzięki za informację, kupiłem, mam nadzieję, że będą pasowały i będzie ok.
Marek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Manetki 13 lata 1 tydzień ago #10

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Ja mam takie, pasują i świetnie siedzą w łapie :) jeno mam ćut inne końcówki :hel:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Manetki 13 lata 1 tydzień ago #11

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Takie manetki pasują prawie do każdego motocykla który ma kierownicą calową .
Jeżeli ci się podobają to śmiało kupuj i zakładaj .Mama takie przy swoim :)
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Manetki 13 lata 1 tydzień ago #12

  • margier
  • margier Avatar
Witam
Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów zmieniał kiedyś manetki w XV1700 - kierownica oryginalna. Chodzi mi o to czy takie manetki będą pasowały :
- długość samej manetki: 138mm
- długość manetki wraz z końcówką: 185 mm
- średnica zewnętrzna bez gumy: 38 mm
- średnica zewnętrza razem z gumą: 44 mm
- średnica wewnętrzna lewej manetki: 24,5 mm
- średnica wewnętrzna prawej manetki: 26 mm


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.029 s.
Zasilane przez Forum Kunena