UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Przekładka wydechu na lewą stronę

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 2 tygodni ago #1

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Miałem w swojej maszynie wydech Cobry speedster longs,bardzo fajnie gadał.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 2 tygodni ago #2

  • Janors
  • Janors Avatar
Panowie, dla zainteresowanych link>
Radek 1700 z Bassani Exhaust True Dual czyli kazdy gar do swojej rury, ale 2>1 jak ma nasz kolega vpower jest rozwiazaniem dajacym wiecej mocy, cobra w speedstrer longs tez ma połaczone wydechy, choc sprytnie jest to zamaskowane

oto link


Bassani robi duzo wydechów do HDków, ale jak widac do naszych sprzętów, też, miołego odsłuchu, z subwooferem koniecznie :moto:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 4 miesiąc ago #3

  • Slaveks
  • Slaveks Avatar
Cześć,

jasne, że to kwestia gustu - dlatego napisałem, że najpiękniejszy jaki ja słyszałem, co twierdzą inni - ich sprawa i ich gust.

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 4 miesiąc ago #4

  • vpower
  • vpower Avatar
Perkusista kazdy dzwiek to kwestia gustu. Nawet dzwiek HD mozna spieprzyc (w sumie montujac wtrysk sami go spieprzyli).:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 4 miesiąc ago #5

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Slaveks napisał:
...przepiekny dźwięk (najlepszy , jaki do tej pory słyszałem, a słyszałem praktycznie wszystkie układy wydechowe do tego motocykla)...

Kwestia chyba raczej gustu... ;)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 4 miesiąc ago #6

  • Slaveks
  • Slaveks Avatar
Vpower,
jest dokładnie jak piszesz, podział wylotu spalin rzeczywiście jest taki 70% na prawo, a 30% na lewo, stąd czasami miałem problem z równomierną pracą tego układu (może kwestia lepszego dostrojenia gaźnika). Montaż - masakra, montowałem z kolegą ok 4 godzin, póxniej już się wyspecjalizowałem i robiłem to sam i szybciej :cheer: , natomiast ten crosover na pewno sprawy mi nie ułatwiał w montażu. Co do jakości - raczej tak sobie, jak się przyjrzeć z bliska, to mogliby się postarać bardziej, spasowanie wszystkich elementów składowych - też takie sobie, poprawiałem niektóre rzeczy. Plusy - to fajne wymienne końcówki, przepiekny dźwięk (najlepszy , jaki do tej pory słyszałem, a słyszałem praktycznie wszystkie układy wydechowe do tego motocykla), no i ogólnie fajnie ten układ wydechowy wygląda - unikalny (przynajmniej na razie w Polsce). Osobiście chyba nie polecam - z resztą sam wymieniłem na inny (krajowy, gdzie wykonanie, jakość itd. to wzorzec dla niektórych tzw. renomowanych producentów).

pozdrawiam,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 4 miesiąc ago #7

  • vpower
  • vpower Avatar
Bardzo ladny wydech - Roadhouse.Na niekorzysc tego wydechu przemawia wg mnie to ze de facto jest to wydech 2 w 1 z odnoga po lewej stronie.:) 70% spalin wylatuje po prawej a 30% po lewej. Takze roznica w glosie pomiedzy prawa a lewa strona tez jest. Wydech ladny, troszke podobno skomplikowany w montazu (crosover pipe) czyli kilka elementow musi sie dokladnie spasowac i w przeszlosci firma miala problemiki z jakoscia ale to dawno bylo i podobno sie poprawilo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 4 miesiąc ago #8

  • Slaveks
  • Slaveks Avatar
Cześć,

oprócz tego wydechu po 2 stronach, który ma Vpower, jest jeszcze opcja dwustronnego firmy Roadhouse, model Dooleys. Miałem taki, brzmiał pięknie,wyglądał też ale trochę ograniczał mi składanie w zakrętach , także się pożegnałem. Poniżej link, aha, no i nie kosztował tyle co Vpowera
www.roadhousebrand.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=CTGY&Store_Code=RBS&Category_Code=DYAM

pozdrawiam,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #9

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
mario napisał:
...mam długie proste cobry). Może czepiam się wydechów, ale wiem że zmiany są nieuniknione...
\

To może zechcesz je przehandlować?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #10

  • mario
  • mario  Avatar
VPOWER - Twoje moto jest w moim klimacie, potężnej, przysadzistej maszyny z mocnym przodem. Mnie najbardziej podobają się solówki z czystym tyłem :). Nie wiem dlaczego, ale w moim moto zdecydowanie bardziej podoba się lewa strona, której do ideału niewiele brakuje. W prawej coś mi nie leży (mam długie proste cobry). Może czepiam się wydechów, ale wiem że zmiany są nieuniknione...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #11

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
vpower napisał:
Moge Ci pomoc te wydechy zalatwic o ile jestes gotow za nie ponad 4000 pln zaplacic bo tyle mniej wiecej ta przyjemnosc kosztuje...

Dzięki piękne, ale muszę to mooooocno przemyśleć, bo cena do niskich nie należy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #12

  • vpower
  • vpower Avatar
Mario - Perkusista mnie uprzedzil.
W galerii na bikepics nie ma najbardziej aktualnych fotek ale w sumie poza bagazniczkiem na blotnik niewiele sie zmienilo. Generalnie powstrzymuje sie z calych sil przed kolejnymi przerobkami ale zima dluga, a u mnie w zime moto na podnosnik wedruje wiec kto wie co mi do glowy przyjdzie.:)
Gdyby nie to, ze musze samochod zmienic na wiosne to az sie boje co by w tym garazu stalo.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #13

  • mario
  • mario  Avatar
dzięki, dzięki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #14

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #15

  • mario
  • mario  Avatar
niestety linka nie znalazłem :( jest tylko jedna fotka którą już widziałem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #16

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
W galerii foto znajdziesz link kolegi Vpowera...
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #17

  • mario
  • mario  Avatar
VPOWER, bardzo chciałbym zobaczyć fotki Twojego moto, pozdsrawiam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #18

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
vpower napisał:
o ile jestes gotow za nie ponad 4000 pln zaplacic bo tyle mniej wiecej ta przyjemnosc kosztuje...

Po piniondzach... :P
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #19

  • vpower
  • vpower Avatar
Wieksze kufry - hmm - najchetniej to bym sie oryginalnych pozbyl bo mi linie motocykla psuja...
Moge Ci pomoc te wydechy zalatwic o ile jestes gotow za nie ponad 4000 pln zaplacic bo tyle mniej wiecej ta przyjemnosc kosztuje...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przekładka wydechu na lewą stronę 14 lata 6 miesiąc ago #20

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
vpower napisał:
Badzmy szczerzy - nikt nie zmienia wydechu dla aspektow uzytecznosci.

Ale przyznaj, że dzięki tym wydechom możesz założyć znacznie większe kufry, a to już użyteczność ;) Swoją drogą - możesz zapodać linka do sklepu, w którym kupiłeś te wydechy? Będę wdzięczny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.039 s.
Zasilane przez Forum Kunena