UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Szyba

O:Szyba 14 lata 2 tygodni ago #1

  • Seboka
  • Seboka Avatar
Kup bulwarówkę na ebay, rozbija wiatr i nie psuje tak linii motocykla
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 2 tygodni ago #2

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
A fuu... też wolałbym bez szyby niż z czymś takim.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 2 tygodni ago #3

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Szczerze to wolałbym jeździć bez niż z taką.A co masz do normalnej?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 2 tygodni ago #4

  • ARh-
  • ARh- Avatar
Chciałbym założyć małą szybę nie rzucającą się zbytnio, co sadzicie o tej?

www.puig.pl/owiewki_naked_custom_skuter/do_chopper_/_custom/z_2_pkt_mocujacymi/owiewka_uniwersalna_puig_roadster_lekko_przyciemniana-p471.html

może miał ktoś taką szybkę,ewentualnie co możecie polecić?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #5

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #6

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Oki ale jaką ?
Kiedyś na Motbazarze w Łodzi rozmawiałem z chłopakami z MGG Olsztyn ,polecali jakiś specyfik niemieckiej firmy ,ale był b. drogi...nie pamiętam nazwy
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #7

  • Bukol
  • Bukol Avatar
Jeżeli to plexi to można spolerować delikatną pastą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #8

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
A tak przy okazji ,macie pomysła na likwidacje drobnych rysek które powstają na szybie mimo woli wraz z upływem czasu ?
Strasznie to przeszkadza podczas jazdy w deszczu.
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #9

  • Lassos
  • Lassos Avatar
Ja kupiłem mojego road stara z szybą orginał silverado mocowaną na cztery śruby,same zejmowanie jest bardzo proste i szybkie ,popuszczając śruby zdejmujemy szybe.Przy większych szybkościach jest stabilna i nie drga ,po prostu jest ok, pozdrawiam !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #10

  • Bukol
  • Bukol Avatar
Ja za swoją zapłaciłem niecałe 1.500PLN. Kupowałem w firmie Lidor w W-wie przy wylotówce na Poznań, niemal zaraz za Tesco. Z tego co wiem, to do Yamahy mają tam mnóstwo gadżetów na stanie, możliwe, że także switchbalde'a.

Do WSki 980,- : www.lidor.pl/p116,65_n21107_szyba_switchblade_2_up.vcmp

Plus mocowanie 390,- : www.lidor.pl/p432,38_kit_mocujacy_szyby_typu_switchblade.vcmp
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #11

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Night najprościej, ale pewnie nie najtaniej, to w WMW Jasło - mają szyby z National Cycle. Cenę w Stanach podałem wyżej. Na własną rękę sprowadzić też można, ale wiadomo z czym to się je. Warto też poszperać na allegro wśród firm sprowadzających z USA i popytać o cenę, może będzie niższa niż w WMW.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #12

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Bukol napisał:
Night, żeby szyba była skuteczna to musi mieć swoją wysokość. Najlepiej tak, aby w pozycji wyprostowanej patrzeć tuż ponad.
Szyby serii switchbalde National Cycle polecam. Zapięcie bardzo fajne, blokowane kluczykiem. Na początku zdejmowała się dość ciężko, ale jak się rozkmini to zajmuje to 15sek. Mam taką w HD, ale to samo jest do WS-ek. Można też kupić oryginalne Silverado - mocowanie na 4 śruby, demontaż trwa 5 minut. Samo plexi (lub lexan przy National Cycle) można wymieniać i założyć krótsze.

Bukol gdzie dostanę tą szybę na kluczyk? i Ile kosztuje?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #13

  • Bukol
  • Bukol Avatar
Night, żeby szyba była skuteczna to musi mieć swoją wysokość. Najlepiej tak, aby w pozycji wyprostowanej patrzeć tuż ponad.
Szyby serii switchbalde National Cycle polecam. Zapięcie bardzo fajne, blokowane kluczykiem. Na początku zdejmowała się dość ciężko, ale jak się rozkmini to zajmuje to 15sek. Mam taką w HD, ale to samo jest do WS-ek. Można też kupić oryginalne Silverado - mocowanie na 4 śruby, demontaż trwa 5 minut. Samo plexi (lub lexan przy National Cycle) można wymieniać i założyć krótsze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #14

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Ja....cie...łał .ale sie wystrachałem jak gostek przywalił w tą szybe.
Ostatnio testowałem taką szybę w XV 1900,spisuje sie rewelacyjnie,żadnych drgań i zawirowań powietrza.
Blokowana przed kradzieżą takim małym zameczkiem z kluczykiem.(Z początku myślałem że to gniazdo zapalniczki :silly: )
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #15

  • Prałat
  • Prałat Avatar
shop.nationalcycle.com/perl/cycle/nresults2.html?search_model=ym-045 - rozwiązanie gotowe. Za jakieś 244 USD. Szyba Switchblade - kształ, rozmiar, kolor do wyboru.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #16

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Night, popatrz na to -
W tej serii filmików inne też są ciekawe.
Slavek, mi głowę urywało w tym sensie, że dostawałem po niej zmiennymi falami wiatru - normalnie flaga na wietrze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #17

  • Slaveks
  • Slaveks Avatar
Cześć,

ta mała szyba razej nic nie daje (wiem , bo mam taką założoną od 2 lat) natomiast nie stwierdziłem tego aby po przekroczeniu 80 km/h urywało głowę, odczucia są takie same jak jazda bez szyby.
Co do szybkiego montażu szyby i demontażu w orginalnych akcesoriach do Road Starów, niestety tylkow USA mozna też nabyć szybę w raz z mocowanie, gdzie jest mechanizm na kluczyk - tak , jak w Roadlinerach czy też po europejsku mówiąc Midnight Starach 1900, czy też 1300, natomiast jest to cholernie droga rzecz. Orginalną szybę do Road Stara z Yamaha z orginalnego, standardowego mocowania tego na śruby zakłada się i ściąga w ok10 minut, to tylko 4 sruby.

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #18

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Na youtube widziałem kiedyś filmik z montażem szyby w Road Star. Zakładanie i zdejmowanie było błyskawiczne, ale nie mam linka. Musisz poszperać, wpisując Road Star i coś z "łyndszildem":)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #19

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Prałat Komu jak Komu ale Tobie wierzę. No i odpuszczam. Może ktoś by coś doradził. Chdzi mi o niewielką, nieżucającą się w oczy a jednocześnike skuteczną szybę, którą można szybko założyć i ściągnąć. Potrzebna mi tylko na długie trasy do jazdy w koło komina i do lansu po Wawce szyba porażka. Trzeba więc znaleźć złoty środek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba 14 lata 5 miesiąc ago #20

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Z ciekawości kiedyś takową założyłem - masakra! Powyżej 80km/h urywało głowę. Osobiście nie polecam, to zwykła bulwarówka. Ale poczekaj na opinie innych
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.049 s.
Zasilane przez Forum Kunena