UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: sygnały akustyczne powietrzne

O:sygnały akustyczne powietrzne 14 lata 4 miesiąc ago #21

  • NightRider
  • NightRider Avatar
MOże i pobiera sporo prunda lae nie jeździsz na sygnale cały czas a przez krótką chwilę to n ic sioę nie stanie. Co do głośności to jest głośna słyszałem mpoje dqwa sygnały nie wydalają. A wygląda bardzo okazale jest duża i długa. no i zmontażem nie ma problemu. Myślę że na allegro można coś takiego znaleźć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sygnały akustyczne powietrzne 14 lata 4 miesiąc ago #22

  • Upload
  • Upload Avatar
Witka
Nie ma zbiornika jest bączek który pobiera sporo prunda
chiba ze 20 amper
nie jest bardzo głośny ale za to ma dobry ton i puszkarze szukają w lusterkach auta i generalnie się stosują do wskazań palca
Raz pocztowy furgon zjechał dla mnie na chodnik
raz na jakiś czas trzeba podregulować bączek bo od wibracji się potrafi przestawić
To tyle
Pozdro
Eksperymenty nad Megulą trwają
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sygnały akustyczne powietrzne 14 lata 4 miesiąc ago #23

  • Lassos
  • Lassos Avatar
NightRider napisał:
Zastanów się dobrze nad montażem zbiornika powietrza cobyś nie wymyślił aby go przytwierdzić pod półką. Majki wie coś na ten temat. A na poważnie weź pod uwagę elektryczną trobę np z drezyny kolejowej. Coś takiego ma Upload i z tego co mówi to bardzo dobrze się sprawdza.
NightRider proszę coś bliżej na temat trąby z drezyny jak to działa jakie zasilanie ,czy jest jaki kompresor skoro jest zbiornik na powietrze,dzięki i pozdrawiam. ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sygnały akustyczne powietrzne 14 lata 4 miesiąc ago #24

  • jaca
  • jaca Avatar
Można zamiast kompresora zjeść dużo grochówki i podłączyć z tyłu do spodni. :laugh: :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sygnały akustyczne powietrzne 14 lata 4 miesiąc ago #25

  • Gamera
  • Gamera Avatar
Trąby polecam jak najbardziej a jeśli chodzi o miejsce montowania kompresorka to ja mam pod siedzeniem i spisuje się tam bardzo dobrze
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sygnały akustyczne powietrzne 14 lata 4 miesiąc ago #26

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
NightRider napisał:
Zastanów się dobrze nad montażem zbiornika powietrza cobyś nie wymyślił aby go przytwierdzić pod półką.

Dokladnie.
Stwierdzilem ze pod polka jest baaaardzo duzo miejsca i tam wstawie zbiorniczek z powietrzem, ale ..... okazuje sie ze skok teleskopow jest na tyle duzy ze zrobil mi kuku na blotniku :evil:
Dwie duze tuby mam zamontowane przy lagach a zbiorniczek schowany za ozdobnym grillem regulatowa napiecia.
Zdjecia w linku w stopce.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sygnały akustyczne powietrzne 14 lata 4 miesiąc ago #27

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Albo taką jak ma Jaca. Taka z gruszką z gumy do samodzielnego naciskania. :woohoo: Przynajmniej oryginalna
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sygnały akustyczne powietrzne 14 lata 4 miesiąc ago #28

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Zastanów się dobrze nad montażem zbiornika powietrza cobyś nie wymyślił aby go przytwierdzić pod półką. Majki wie coś na ten temat. A na poważnie weź pod uwagę elektryczną trobę np z drezyny kolejowej. Coś takiego ma Upload i z tego co mówi to bardzo dobrze się sprawdza.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sygnały akustyczne powietrzne 14 lata 4 miesiąc ago #29

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Takie trąby ma Majkel,i w innych maszynkach też widziałem.Więc się nie martw prądem.Tego się cały czas nie używa.Najtańsze zestawy widziałem na Allegro już coś ok 80pln.Najdroższy to ponad 7 stówek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

sygnały akustyczne powietrzne 14 lata 4 miesiąc ago #30

  • Lassos
  • Lassos Avatar
Panowie postanowiłem zamontować do mojego road stara syrene akustyczną powietrzną,czy ma to sens i czy alternator wytrzyma ,gdzie i jaką kupić .obecny sygnał jest za cichy i po to ta zmiana proszę o doradę. Pozdrawiam !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.037 s.
Zasilane przez Forum Kunena