UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: większy bak yamaha raider

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #1

  • Arturo
  • Arturo Avatar
Kupiłem drugi bak, spróbuję co z tego wyjdzie. Zrobię dokumentację fotograficzną mojej zabawy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #2

  • Adam Raider
  • Adam Raider Avatar
Cuba napisał:
A gdzie latacie wieczorami w wwie moze w tym tygodniu bedę w stolicy motorem?

Aj, zarobiony jestem i rzadko zaglądam na forum.

Zwykle latamy poza Wwę. Skrzykuję ludzików przez sms i lecimy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #3

  • Darecki
  • Darecki Avatar
:piw:




eniu napisał:
Tak ten ze zdjęcia,powiedział,że ktoś go nie odebrał i mu został.Czy pasuje do 1700? tego nie spytałem bo mnie trochę cena rzuciła o ścianę i mi pytań zabrakło.Wiem tylko,że licznik pasuje,mocowanie jest nie ruszane,poszerzone są boki baniaka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #4

  • eniu
  • eniu Avatar
Tak ten ze zdjęcia,powiedział,że ktoś go nie odebrał i mu został.Czy pasuje do 1700? tego nie spytałem bo mnie trochę cena rzuciła o ścianę i mi pytań zabrakło.Wiem tylko,że licznik pasuje,mocowanie jest nie ruszane,poszerzone są boki baniaka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #5

  • Darecki
  • Darecki Avatar
To ten zbiornik z tej internetowej strony?
Przeliczajac na $$$ kanadyjskie to grosze gostek chce tutaj trzeba dac polowe wiecej.no ale koszta w Pl-u nizsze zapewne.on tez pasuje do 1700cc?
Ladny jest podoba mi si(jesli to ten ze zdjecia) ciekaw jestem o ile wzrosla lub zmniejszyla sie pojemnosc? :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #6

  • eniu
  • eniu Avatar
Ten gość który przerabia zbiorniki do radka (arturo dał namiary na niego) ma na zbyciu jeden poszerzany właśnie do radka,chce za niego 1500pln. wiem,bo wczoraj dzwoniłem,myślę że trochę dużo chce sieczki ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #7

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Adam Raider napisał:
Cuba, to z Tobą rozmawiałem o oponach na Mińskiej w Wwie?

Panowie, czyli zbiorniczek w trasie na ile mil Wam wystarcza? Cos pamietam, że w poprzednich sezonach moglem przejechać 150mil a w tym sezonie 130 i juz rezerwa. Hmmm.

A z 2giej strony wciaz nie mogę rozkminic tego tankowania w Raiderze. Gdy powoli sie wlewa to niby koniec a jeszcze pare ladnych litrów wejdzie.

Rezerwa zapala sie w zalezności o tego jak pomykasz. Przy jeździe autostradowe w dwie osoby , z dużym bagażem przy prędkościach 130 -140 rezerwa włanczała mi sie w okolicach 125-130 mil przy tankowaniu jada narezerwie do 20 km wchodziło mi w granicach mniej niz 14 l . W głuwnym zbiorniku jest ok 12 litrów paliwa , zatankowany zbiornik opróżniałem i tyle mi wyszło . Reszta paliwa jest w zbiorniczku pod lewym boczkiem tam jest zbiorniczek z mnustwem przewodów i jakims filtrem , z tamtad idzie dopiero na wtryski. Pewnie dlatego wilno lejąc cały układ dokładnie sie napełnia i paliwa wchodzi więcej.
Co do powiększenia zbiornika ze względów ekonomicznych i praktycznych napewno jak pisze Darecki jest to nieopłacalne, natomiast jeśli ktoś lubi customoewać motocykle a przy okazji może powiększyć jego pojemnośc to czemu nie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #8

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Wiekszosc zbiornikow na paliwo ciezkich motocykli.mam tu na mysli cruiser jest tak przez producentow zaprojektowana zeby wachy starczylo w granicach 250km.
Wlasnie wrocilem z "wycieczki"po stanach Nowy Jork.Pensylwania.Maryland bylo 13 motocykli roznych firm i roznych pojemnosci.byly krete drogi przez co czesta zmiana biegow i przez to powolna jazda ale byly tez przeloty hajwejami.wiekszosci wachy starczalo na ok.250 km.
Nie mysle ze warto zmieniac bak na wiekszy.no bo o ile sie go powiekszy,2-3 litry.a koszty przerobki.malowania chyba raczej nieoplacalne :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #9

  • Cuba
  • Cuba Avatar
A gdzie latacie wieczorami w wwie moze w tym tygodniu bedę w stolicy motorem?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #10

  • Cuba
  • Cuba Avatar
No tak zamawiales przednia ja kupilem michelinki zajegajne oponki rewelacja
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #11

  • Adam Raider
  • Adam Raider Avatar
Cuba, to z Tobą rozmawiałem o oponach na Mińskiej w Wwie?

Panowie, czyli zbiorniczek w trasie na ile mil Wam wystarcza? Cos pamietam, że w poprzednich sezonach moglem przejechać 150mil a w tym sezonie 130 i juz rezerwa. Hmmm.

A z 2giej strony wciaz nie mogę rozkminic tego tankowania w Raiderze. Gdy powoli sie wlewa to niby koniec a jeszcze pare ladnych litrów wejdzie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #12

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Tak znam ten ból . Własnie wruciłem z Francji i Włoch( pętla 5400 km w dwa tygodnie). Tankowanie co 140 mil , a i tak uważam że spalanie nie było złe , owiewka Batwing fairing+ dwa kufry boczne + duża torba 80x40x50 na tyle + drugi pasażer i spalanie na poziomie 6,5 l/100 przy predkościach 120-130 km/h
Co do zbiornika , po pierwsze wtrysk, po drugie żaden zbiornik nie zachowa harakteru rajderka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 7 miesiąc ago #13

  • Adam Raider
  • Adam Raider Avatar
A sprawdź mocowanie zbiornika Stratolinera. Powinno byc identyczne. Jest większy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

większy bak yamaha raider 9 lata 8 miesiąc ago #14

  • Arturo
  • Arturo Avatar
Czy znacie kogoś kto powiększa zbiorniki paliwa do Yamahy raider, albo oferuje gotowe większe, może macie pomysł z jakiego innego moto można założyć większy?
Znalazłem gościa który przerabia do Radków - może się komuś przyda.
www.gg.riders.pl/duzy-baniak-do-yamahy-xv-1-617-mozesz-kupic/
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc ago przez Arturo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.032 s.
Zasilane przez Forum Kunena