UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Olej Millers Oils

Olej Millers Oils 8 lata 11 miesiąc ago #1

  • tomekz
  • tomekz Avatar
Za namową kolegi Witt33 nabyłem olej syntetyczny 10w40. sklep.millersoils.pl/motocykle/308-millers-oils-zfs-10w40-5l.html

Olej jak olej (wcześniej półsyntetyk Motul 5100 10w40), wszystko chodzi jak dawniej i ogólnie nie widać różnicy ale...
Od jesieni nic nie zmieniałem w ustawieniach a zmieniła mi się teraz prędkość maksymalna. Sprawdziłem kilka razy i teraz wskazówka przekracza 120mil a moto nadal delikatnie przyśpiesza. Nie jechałem z górki ani wiatru nie było, miałem pełny zbiornik i brzuszek ;-) Wcześniej wskazówka zatrzymywała się w okolicy 115 (mam fabryczny moduł zapłonowy i hsr42). Nie żeby mi taka prędkość była potrzebna a różnica fascynowała ale ciekawy jestem czy to możliwe żeby zmieniły się osiągi tylko dzięki olejowi?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.035 s.
Zasilane przez Forum Kunena