UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: wskażnik paliwa i kontrolka rezerwy

Odp: wskażnik paliwa i kontrolka rezerwy 11 lata 9 miesiąc ago #21

  • Kożuch
  • Kożuch Avatar
Ja mam to samo ale jak go kupiłem to już nie działał wskaźnik. Wywaliłem go całkiem i gość miał mi go dosłać.
Właśnie przypomnieliście mi, że muszę się przypomnieć w tym temacie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: wskażnik paliwa i kontrolka rezerwy 11 lata 9 miesiąc ago #22

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Jest jedna złączka od strony siodła (czarna 2 pinowa to od rezerwy ) i trzy złączki są pod czaszą(nie pamiętam która to od wskaźnika) , więc sprawdź wszystkie czy wpięli.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

wskażnik paliwa i kontrolka rezerwy 11 lata 9 miesiąc ago #23

  • lenio
  • lenio Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 202
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
Panowie po odbiorze z Servisu (demontowali bak i rozbierali silnik w ramach gwarancji jaką udzielił mi sprzedający ,i chwala mu bo facet jest motocyklistą i dał mi gwarancje na 2 lata na silnik ale mial pecha bo coś stukało i za te robote zapłacił 3000zł SZACUNEK za słowność)i teraz kontrola rezerwy mi miga a wskaznik paliwa stoi na 0. Czekam na sugestie co moge zrobić żeby z powrotem działało
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena