UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Gasnie po chwili po odpaleniu

Gasnie po chwili po odpaleniu 10 lata 10 miesiąc ago #1

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Zastanawiam sie powoli czy to nie cewki przypadkiem.... Elektryka lubi zaskakiwac
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gasnie po chwili po odpaleniu 10 lata 10 miesiąc ago #2

  • kiwak
  • kiwak Avatar
WITT33 napisał:
Czyli rozumiem że jeździsz bez pompy. Zrobiłeś sobie odpowietrzenie we wlewie paliwa? Chodzi mi czy wyjąłeś te plasticzki (gumy) po wyjęciu których bak "oddycha". A świece oglądałeś po tym jak zgasł ?

Moze niewyraznie napisalem. Bez pompy zrobilem juz wiele tysiecy km. Uklad jest drozny, paliwo leci, odpowietrzony czyli jak pisal raf w poscie:
- nie ma krocca koncowego na koncu wezyka, a wogole teraz odpialem wezyk na czas sprawdzania zeby nie bylo.
- z wlotu gaznika wyjalem siateczke (te co trzeba wydlubac)
- nie ma zadnego filtra po drodze poza tym co jest w baku.
- jest zaworek iglicowy w gazniku od grizzly 660 co powoduje, ze podaje paliwa w odpowiedniej ilosci

Paliwo leci. A ja nie mam pojecia o co chodzi. Gaznik ma wszystkie dysze fabryczne, przewietrzone, filtr zamkniety. Dotychczas jezdzil.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gasnie po chwili po odpaleniu 10 lata 10 miesiąc ago #3

  • WITT33
  • WITT33 Avatar
Czyli rozumiem że jeździsz bez pompy. Zrobiłeś sobie odpowietrzenie we wlewie paliwa? Chodzi mi czy wyjąłeś te plasticzki (gumy) po wyjęciu których bak "oddycha". A świece oglądałeś po tym jak zgasł ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gasnie po chwili po odpaleniu 10 lata 10 miesiąc ago #4

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Mam problem. Jechalem pare dni temu na wycieczke i po 6 km zgasl. Ale otworzylem bak, dmuchnalem tam i tego dnia zdobilem jeszcze ze 30 km.
Nastepnego dnia wyjalem odpowietrzenie, bo pomyslalem sobie, ze pewnie z braku pompy nie nadaza nalewac paliwa. Wyjezdzam i po 2 km gasnie, otwieram bak, dmuchniecie i nie odpala od razu - jakby zalany - dopiero po chwili. Przejezdzam pozniej do domu itam gasnie.

Mowie sobie cos pewnie z gaznikiem. Ale rozebralem, przedmuchalem wszystko i po zlozeniu odpala, ale chodzi krotka chwile i gasnie jakby go zalalo. I juz nie moge go odpalic. Nie mam pojecia co sie stalo.

Czy ktos mial podobne doswiadczenia? Pomocy.

Dodam, ze ostatnio bylem w Bambergu, Skad wrocilem na wyjetym wezyku powietrza z baku zgasl mi tylko raz tam na miejscu stad to wyjecie wezyka. Ale pozniej bez problemu uklad paliwowy byl ok. Teraz takie numery. Nie wiem o co chodzi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena