UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Dziwne dźwięki > Warrior 1700

Dziwne dźwięki > Warrior 1700 10 lata 1 tydzień ago #1

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Piszcie śmiało , bo patrząc na "będziesz pan zadowolony" to taki "szpec" to akurat może mieć taki "czujnik" na zbyciu i szuka moto do zreperowania ...swojej kieszeni B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dziwne dźwięki > Warrior 1700 10 lata 1 tydzień ago #2

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
no to jesteśmy teraz cicho żeby nie było he,he
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dziwne dźwięki > Warrior 1700 10 lata 1 tydzień ago #3

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Dzwonił ponoć do "szpeca" i podobno to problem z "czujnikiem linearnym" który jest pod bakiem. On tak "skwierczy". Jest chyba jest na 3 gumowe węże i jeden czujnik elektroniczny.


PS: zadzwoniłem mu że założyłem temat na forum ...to teraz mam po nocy , bo będzie chciał co chwilę wiedzieć czy ktoś coś napisał :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dziwne dźwięki > Warrior 1700 10 lata 1 tydzień ago #4

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Kolega należy do tych co internet traktują jak ...on nawet komórkę ma taką , że może na stole w barze zostawić i po 3h wrócić i dalej tam będzie leżeć B)

Jutro będę z nim gadał , to wypytam o szczegóły . Zastanawiający jest fakt że ten odgłos jest tylko jak wyłączy moto na kluczyku ,a jak na pstryczku na kierownicy to to się nie dzieje . Co odcina ten pstryczek , a co stacyjka , bo może tu jest pies pogrzebany ?


Czytałem mu wypowiedzi w temacie o kraniku i "gotowaniu" paliwa w wężyku ale mówił że to raczej odgłos jakby przekaźnik trykał czy inna część mechaniczna ...na bank nie odgłosy bulgotania ciepłego paliwa w wężyku .

Jakby zadzwonił dziś tak z godzinę wcześniej , to bym na takim mini zlocie w Chudowie posłuchał kilku Warriorów, bo były pod zamkiem .


Liczę na to że to normalny objaw , a tylko on zwrócił na to uwagę ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dziwne dźwięki > Warrior 1700 10 lata 1 tydzień ago #5

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
temat zdjąłem z "dane techniczne Warrior" ponieważ raczej chyba nie tam on pasuje.
Co do pyrkania i Twojej uwagi co do pompy => to może być pompa.
A wie kolega z jakiej strony ten odgłos dochodzi??? Może niech sam opisze ten problem.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dziwne dźwięki > Warrior 1700 10 lata 1 tydzień ago #6

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Przed chwilą dzwonił znajomy i ma problem ze swoim motorkiem ...hmm a może jest tylko przewrażliwiony B)
Yamaha warrior rok 2003, silnik chodzi bardzo dobrze, odcinki 100 km bez problemu jeździ lecz czasem po wyłączeniu stacyjki, coś zaczyna "pyrkać" ( trochę głośniej jak pompka paliwa np. z drag star ), nie to nie pompa z baku, która tez trochę słychać ( jak to przy wtrysku ), odgłos jest zdecydowanie innej ...hmm tonacji. Co dziwniejsze dzieje się to raz na powiedzmy 5 zgaszeń silnika, natomiast - własnie gdy tak "pyrka", jak się pstryknie czerwonym guzikiem na kierownicy (ten od gaszenia silnika) , to ten odgłos ustaje. Oglądał jeszcze jednego Warriora młodszego i starszego i wszystkie to miały. No i teraz ... ten typ tak i ma to olać , czy trzeba coś rozgrzebać ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.031 s.
Zasilane przez Forum Kunena