UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: zestaw naprawczy ssania

zestaw naprawczy ssania 9 lata 7 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
W serwisówce tutaj=> yamaha-star.pl/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=106&id=54119&Itemid=188&lang=pl
strona 360 (jest to plik pdf) znajdziesz rozdział Vergasser czytaj gaźnik.
Linka na rysunku poniżej z końcówkami 7 i 8 to to co jest do wykręcenia z gaźnika tak aby dostać się tej uszkodzonej nakrętki.
:wild:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zestaw naprawczy ssania 9 lata 7 miesiąc ago #2

  • LukaszGda
  • LukaszGda Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 462
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 3
Zdjąłem tą gumę i odkręciłem nakrętkę jest tam kulka i sprężynka jak się domyślam sprężynka dociska kulkę która wpada w rowek i trzyma ssanie żeby nie wróciło.
Jak trochę rozciągnąłem tą małą sprężynkę ssanie zaczęło działać ale po kilku zaciągnięciach znowu zaczęło wracać .
Wydaje mi się że te rowki rzeczywiście się wyrobiły i trzeba by je było pogłębić tak jak pisaliście.
Tak jak pisze TomHal nakrętka też jest to wymiany ,nakrętkę dosztukowałem już nową.
Teraz muszę dobrać się do rowków i tu pytanie jak się do nich dostać co odkręcić po kolei żeby to rozmontować ??

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zestaw naprawczy ssania 9 lata 7 miesiąc ago #3

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
robrob napisał:
Łukasz tylko że to ci g.... pomoże bo nie w tym miejscu problem, za dzyndzlem ssania jest nakrętka, schowana jest pod gumą spróbuj ją dokręcić jeśli to nie pomaga to masz linkę do wymiany bo zniszczyły się ząbki w plastyku, jeśli nie znajdziesz to zadzwoń podpowiem ci co i jak

tja, problem leży gdzie indziej - konkretnie ta plastikowa nakrętka pękła i jest zaciągnięta tzw. trytytką czy też opaską zaciskową (jak kto woli). Ze względu na tą wadę linka miała tendencję do braku poprawnego jej naciągu a co za tym idzie pozycja zaciągu ssania nie znajdowała się zawsze tam gdzie powinna być lecz w miejscu gdzie napotykał opór "dzyncel" który zapierany był hmm - małą żabką do firanek. Osobiście oprócz przedstawionego zestawu proponuję przy rozbieraniu linki dobrać do porządku nakrętkę. Tak aby problem po chwili nie wrócił.
LwG
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zestaw naprawczy ssania 9 lata 7 miesiąc ago #4

  • Nitol
  • Nitol Avatar
pewnie to tylko kwestia dokręcenia a ząbki można śmiało pogłębić mini szlifierką i wszycho wraca do normy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zestaw naprawczy ssania 9 lata 7 miesiąc ago #5

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Łukasz tylko że to ci g.... pomoże bo nie w tym miejscu problem, za dzyndzlem ssania jest nakrętka, schowana jest pod gumą spróbuj ją dokręcić jeśli to nie pomaga to masz linkę do wymiany bo zniszczyły się ząbki w plastyku, jeśli nie znajdziesz to zadzwoń podpowiem ci co i jak
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zestaw naprawczy ssania 9 lata 7 miesiąc ago #6

  • lenio
  • lenio Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 202
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
ten częsty powrót to ja mam po załączeniu samo się wyłącza ,ale to chyba pozytyw , nigdy w drugą strone
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zestaw naprawczy ssania 9 lata 7 miesiąc ago #7

  • LukaszGda
  • LukaszGda Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 462
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 3
Witam

Ponieważ mam problem z cięgnem ssania to znaczy samo sobie wraca ponoć częsta bolączka gwiazdeczek.
Znalazłem na allegro zestaw naprawczy
allegro.pl/zestaw-naprawczy-mechanizmu-ssania-xv-1600-99-04-i4621544946.html
ja już sobie zamówiłem, dodam że w aso chcieli 550zł :++:

Pozdro :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.034 s.
Zasilane przez Forum Kunena