UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Linka ssania

Linka ssania 4 lata 2 dni ago #21

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Greg43 napisał:
Dzięki za podpowiedzi ale uważam że tej rurki gwintowanej to się nie uda skleić zbyt cienkie ścianki ale będę próbował coś wymyślić. Póki co dzieki

Jak włozysz na swoje miejsce ciegno ssania to od wewnetrznej strony trytytką sciagnij na maksa albo dwoma ...
Działa 3 rok :hej:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Linka ssania 4 lata 3 dni ago #22

  • Greg43
  • Greg43 Avatar
Dzięki za podpowiedzi ale uważam że tej rurki gwintowanej to się nie uda skleić zbyt cienkie ścianki ale będę próbował coś wymyślić. Póki co dzieki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Linka ssania 4 lata 3 dni ago #23

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Każdy "dłubacz" to chyba przerabiał :) U mnie nakrętka rozpadła się na dwoje, ale mocno okręciłem ją taśmą izolacyjną 3M (bardzo mocno naciągając), a na to wszystko dwie trytytki. Trzymało.
W Castoramie ale nie tylko dostaniesz klej do PE/PP i teflonu. Generalnie do tworzyw, które trudno się skleja. Ma dwa składniki, ale się ich nie miesza, a używa jeden po drugim. Pierwszy to aktywator, drugi klej. Sklejałem tym naprawdę dziwne tworzywa. Klej nakładamy bardzo, bardzo oszczędnie i oczywiście nie zakładamy nakrętki na gwint, bo zostanie już na zawsze.
Tak czy inaczej mocno naciągnięta taśma izolacyjna robi robotę - ale trzeba ją tak naciągać, by się aż rozciągała.
Czemu 3M? Bo ma dobry klej i tworzywo na taśmie, które szybko nie traci właściwości. Oczywiście taśma czarna i trytyrki też czarne. Trytyrki nie są do wzmocnienia, ale do trzymania końcówki taśmy, by się nie odwinęła od temperatury i powietrza, więc wystarczą te bardzo wąskie.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Linka ssania 4 lata 5 dni ago #24

  • LukaszGda
  • LukaszGda Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 462
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 3
Kup linkę od vn1500 i podjedź do sklepu gdzie zakuwają weź stara na wzór tak dorabiałem koło 70 zł cała operacja.
W ASO linka prawie 500
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Linka ssania 4 lata 5 dni ago #25

  • Greg43
  • Greg43 Avatar
Witam ,potrzebuje linkę ssania do RS 1,7,w mojej pękł element gwintowany tam gdzie wyciąga się ssanie, może ktoś posiada tę linkę lub zna jakiś knyf jak sobie poradzić w inny sposób
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.032 s.
Zasilane przez Forum Kunena