UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Łożysko główki ramy

Odp: Łożysko główki ramy 12 lata 4 tygodni ago #41

  • Torturro
  • Torturro Avatar
Sprowokowany - (u mnie bylo dosc luzno ale bez latania i stukow) - dokręciłęm dzis z rana łożysko. Cała akcja - 8 minut . Dobrze by było wyjąć łożysko może przesmarować - ale teraz juz wiosna :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Łożysko główki ramy 12 lata 4 tygodni ago #42

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Żeby to zrobić dobrze musisz zdjąć górną półkę.Choć można sprawdzić czy górna nakrętka się nie poluzowała.Miałem taki przypadek w swoim Radku.Zaczęło stukać łożysko główki,a to była odkręcona górna nakrętka.Dokręciłem i był spokój na lata.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Łożysko główki ramy 12 lata 4 tygodni ago #43

  • Upload
  • Upload Avatar
www.wildstar-fan.de/bilder/lenkkopflager.mpg
pozdro
Krzysiek
Megula Czarnula
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Łożysko główki ramy 12 lata 4 tygodni ago #44

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1075
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 7
Koledzy , korzystając z ładnej pogody zmarszczyłem w weekend trochę asfaltu :))

No i w końcu dopadło mojego Radka :cooo:

Stuki wyczuwalne na kierownicy i jakby lekka niepewność w prowadzeniu.Więc przód do góry i chwytam za lagi.Rzeczywiście - leciuteńko da się wyczuć luz.

W związku z tym może udałoby się spróbować skasować ten luz przez dokręcenie ? Wiem,że najpewniejsza byłaby wymiana łożyska na nowe,ale chwilowo tego nie zrobię.Więc może ta korekcja luzu pozwoli mi jeszcze chwilke pojeździć zanim nie wymienię łożyska.Czytałem na forum,że w kilku przypadkach paru Kolegom to pomogło.Tylko nie znalazłem szczegółów tej operacji.
W związku z tym mam pytanko : czy trzeba dokręcić tylko tą chromowaną nakrętkę na górnej półce czy też trzeba ściągnąć cała półkę i dobrać sie do tych nakrętek na klucz pazurowy ?

PS. Wiem,że w obydwu przypadkach trzeba poluzować górną półkę :waf:
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.035 s.
Zasilane przez Forum Kunena