UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Oryginalny wydech - przeróbka

O:Oryginalny wydech - przeróbka 13 lata 10 miesiąc ago #21

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Tak jak wykrzyknik napisał...
Wycinasz pierwsza od zew.okragłą wykończeniowa blache i wyciagasz środkowa rurę która wspiera sie na tej właśnie blaszce.Aby ją wyciagnac musisz obkrecać ja wokół własnej osi ,jest delikatnie przyspawana w środku.Tym sposobem pozbywasz sie tylko ostatniej komory w wydechach a nie całego wytłumienia.Mam tak u siebie i jest spoks.
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Oryginalny wydech - przeróbka 13 lata 10 miesiąc ago #22

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Też miałem seryjne, nieprzerobione wydechy, które wyprułem tak, jak opisuje Wykrzyknik. Dźwięk był basowy, donośny, ale do obecnych u mnie Shotgun'ów daleko mu było.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Oryginalny wydech - przeróbka 13 lata 10 miesiąc ago #23

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
E Cuba nie przesadzaj. widziałem już kilka wydłubanych cygar i bardzo ładnie gadały.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Oryginalny wydech - przeróbka 13 lata 10 miesiąc ago #24

  • Cuba
  • Cuba Avatar
To sie nie uda.
Takie domowe eksperymenty z bebeszeniem to lipa.
Zawsze bedzie cos nie tak a to za głosno, a to za cicho ,a to dzwięk za bardzo bulgoczący .Niestety trzeba wybulic kase na dobre wydechy i wtedy bedzie ok
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Oryginalny wydech - przeróbka 13 lata 10 miesiąc ago #25

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
musisz wyciać tylna zaslepke to co masz nawiercone i wyjąc wkład.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oryginalny wydech - przeróbka 13 lata 10 miesiąc ago #26

  • KaGi
  • KaGi Avatar
Witam

W moim RS 1.7 posiadam oryginalny wydech, poprzedni właściciel co prawda wywiercił w wydechach po 4 otwory fi 8-10 ale jak dla mnie to jest nadal ciche. Chciał bym te wydechy przerobić na bardzie hmm.. basowe , ale od razu zaznaczę , że nie chce całkiem pustych. Chyba nie jestem jeszcze psychicznie na to gotów :P .

Więc moje pytanie jest takie , czy ktoś wie jak takie wydechy przerobić, albo jak wyglądają w środku oryginały (przegrody, wypełnienie itp.) Co należało by przewiercić/wypruć ?

PS. Chciał bym w tym temacie uniknąć dyskusji nad wyższością głośnych nad cichymi lub odwrotnie , i nie nie przekonacie mnie póki co do pustych :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.024 s.
Zasilane przez Forum Kunena