UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Tulejki w ''Cobrach''

Odp: Tulejki w ''Cobrach'' 12 lata 10 miesiąc ago #1

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Masz chyba model Dragsters, więc na filmiku to Twoje wydechy, ale nie wiem, czy z wyciszeniem, czy bez...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Tulejki w ''Cobrach'' 12 lata 10 miesiąc ago #2

  • ytelak
  • ytelak Avatar
Kolego wykręcasz dwie śrubki które są na końcach wydechu dajesz lekkiego gaza i wychodzą. :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Tulejki w ''Cobrach'' 12 lata 10 miesiąc ago #3

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Tulejki w ''Cobrach'' 12 lata 10 miesiąc ago #4

  • FreeRaider
  • FreeRaider Avatar
Nie powiedzialbym ze mi przeszkadzaja,ale gdy sie jezdzi to poprostu dzwiek wydobywajacy sie z rur jest nijaki,bez charekteru.
Mialem nadzieje ze po wyjeciu silencerow(notabene,w ksztalcie tulejek...)bedzie troche wyrazniej i troche glosniej.
Mam nadzieje ze nie ogluchne.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Tulejki w ''Cobrach'' 12 lata 10 miesiąc ago #5

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Wyjmij i sprawdź. Wg mnie dźwięk będzie bardziej metaliczny. Przynajmniej tak miałem w V&H. Nie wiem w czym Ci one przeszkadzają...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Tulejki w ''Cobrach'' 12 lata 10 miesiąc ago #6

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Te tulejki, jak je nazywasz, to strumienice, lub silencery, po wyjęciu zapewne zmieni się odgłosy, wydobywajacy się z wydechów.
Jeśli to bedą silencery, to chętnie je od Ciebie odkupię :g:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Tulejki w ''Cobrach'' 12 lata 10 miesiąc ago #7

  • FreeRaider
  • FreeRaider Avatar
Tak,ja wiem ze na sto procent juz o tym ktos trabil,ale zalezy mi zeby ktos z doswiadczeniem mogl mi powiedziec czy jest jakis sens wyciagac te cholerne tuleje z wydechu.To Cobra,podwojny wydech.Z checia bym go zmienil na cos bardziej oldschoolowego.Powiedzcie mi jak to zelastwo wyjac?Widze po wew.stronie tylko jedna imbusowa srube,czy tylko na niej sie trzymaja.Czy ktos sie orientuje czy i ewentualnie jak bardzo zmieni to brzmienie tlumika?A moze poprostu je skrucic.Nie zalezy mi na basie tylko raczej na dzwieku samych garow.Ktos powie''Kup sobie Harasa''....Czy jest cos co jeszcze mozna zrobic z tymi Cobrami?Ktos ma jakis pomysl?
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.057 s.
Zasilane przez Forum Kunena