UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Speedster Longs

Speedster Longs 7 lata 3 miesiąc ago #1

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Ja mam takie Cobry, ale...całkiem wyprute w środku, więc raczej słabo mogę doradzić odnośnie dźwięku. U mnie bardziej ryczy niż daje basem. Puste przy 4000rpm generują około 116dB, wię podczas przejazdu przez parking z mocno odkręconą manetą gwarantuje aktywację 99,99% alarmów samochodowych. :dia:
Wizualnie? Co kto lubi. Mnie się podobają, bo są długie i ładnie się układają przez całe moto, ale jest też jeden spory mankament - są dość małej średnicy i jak założysz sakwy/kufry to jest dość pusto między nimi, a górną rurą. Choć z drugiej strony, nie przypali Ci sakwy na postoju i poprawia chłodzenie tylnych hebli podczas jazdy... :P
Załączniki:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 7 lata 3 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Speedster Longs 7 lata 3 miesiąc ago #2

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Otóż poszedłem ja dziś sobie do dilera hondy aby kupić pierdoły do mojej Valkyrie gostek czyli sprzedawca obciąga się przy kasie,więc sięgnąłem wzrokiem po specjalach które wisiały na ścianie przede mną i tadaaaa oczom mym ukazał się taki oto obrazek,jak na załączonych zdjęciach,nie byłbym sobą gdybym ich nie dotknął,wlazlem sprzedawcy za kasę,wymacalem i ...Zastanawiam się czy ich nie lyknac? Za tę cenę?
Ktoś ma takie pajpki zainstalowane u siebie?Jakieś lopinie?
Mam tylko obawy że są to głośne wydechy bez baffles a zapomniałem sprzedawcy zapytać :piw:







www.heritagecycleworks.com/Product_View.cfm?int_ProductID=5759&ID=76&SubMenu=80
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.035 s.
Zasilane przez Forum Kunena