UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Db killer

Db killer 3 miesiąc 3 tygodni ago #1

  • marekkacper
  • marekkacper Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 103
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 1
marcin0409 do twoich wydechów będzie prawdopodobnie dedykowany Db-killer wyciszający Vance Hines wkład tłumika - 21301 które wyglądają tak ja w załączniku.

Tu masz link do przykładowej aukcji : www.amazon.pl/Vance-Hines-przegrody-wydechowe-du%C5%BCych/dp/B001QWZF92

Ps. Kolega chyba nie czytał regulaminu forum :) Widzę że jesteś nowym użytkownikiem wiec należało by się przedstawić i przywitać w odpowiednim dziale, a nie brać się od razu za pisanie postów. Mam nadzieję że po przeczytaniu tej wiadomości nadrobisz zaległości :mysli:
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 3 tygodni ago przez marekkacper.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Db killer 3 miesiąc 3 tygodni ago #2

  • marcin0409
  • marcin0409 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • Posty: 35
  • Oklaski: 0
Hej, czy stosował ktoś dbkillery tego typu jak na foto w xv1600/1700? Mam puste wydechy vansa dźwięk jest mega głośny i męczący na dłuższą metę. Średnica wew rur od vansa to ok 50mm, zastosował bym dbkiller 48mm a rura ta dziurkowana dbkillera to sr 25mm, i tu pytanie czy tym sposobem nie zdławie za bardzo moto? Czy będzie mu dobrze oddychać? Czy nic złego się nie stanie? :mysli:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.039 s.
Zasilane przez Forum Kunena