UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Stacyjka

Odp: Stacyjka 12 lata 7 miesiąc ago #1

  • Cuba
  • Cuba Avatar
A ja mialem dziwny przypadek po przekręceniu kluczyka i włączeniu rozrusznika nagle wszystko znikło , brak kompletny napięcia. Myślałem że poszly bezpieczniki ale nie po kolejnej probie właczenia stacyjki wszystko zadzialało, natomiast zresetowały mi się wszystkie ustawienia licznika, tak jak przy odłączeniu akumulatora. Czy ktoś miał taki przypadek , czy to stacyjka , czy szukać gdzie indziej przyczyny?
Pozdrówka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Stacyjka 12 lata 8 miesiąc ago #2

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
i niestety bez rozwiercenia ich, lub naspawaniu nakrętek nie ma możliwości demontażu.
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Stacyjka 12 lata 8 miesiąc ago #3

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Zdjęcie baku to 30 sekund roboty.Lepsze dojście do wszystkiego.Linka odchodząca ze stacyjki służy do otwierania siedzenia kierowcy.Stacyjka jest przykręcona zrywalnymi śrubami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Stacyjka 12 lata 8 miesiąc ago #4

  • aro
  • aro Avatar
Czy zdjęcie stacyjki jest możliwe bez zdjęcia baku? ze stacyjki wychodzi przewód, nie wiedzę kostki ? i drugie linka ? do czego sluży i czy bezpiecznie można to wszystko zdemontować?

mam z nią problem, haczy się kluczyk, nie da się go przekręcić i z trudem już nawet wyjmuje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Stacyjka 13 lata 2 miesiąc ago #5

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
OK. Dzięki Michale, specjalnie załączyłem zdjęcia abyś porównał ze swoim rozwiązaniem.
W takim razie nie będę tego ruszał.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Stacyjka 13 lata 2 miesiąc ago #6

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Waldi tak jak Ci mówiłem ja ma rozwiercone śruby oryginalne i wkręcone z łebkiem pod śrubokret. Inaczej tego nie rozbierzesz.:sor:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Stacyjka 13 lata 2 miesiąc ago #7

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
Mam pytanie, czy ktoś rozbierał taką stacyjkę bez użycia brutalnych metod ? Niepokoi mnie to, że zapadka która powinna samoczynnie zamykać wejście kluczyka jest cały czas otwarta i z pewnością dostaje się tam bród.

Ostatnio zmieniany: 13 lata 2 miesiąc ago przez WALDEK-HQV.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.042 s.
Zasilane przez Forum Kunena