UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ladowarka

Odp: Ladowarka 12 lata 6 miesiąc ago #21

  • kiwak
  • kiwak Avatar
NightRider napisał:
Wydaje się, że prąd ładowania jest dużo za duży. W reklamie podali 3,8 Ah a to zdecydowanie za dużo. Aku bezobsługowy (MF) zaleca się ładować prądem nie większym niż 0.8 A., 3,8 to do samochodu. Jeśli chcesz porządną ładowarkę kup Oxford Oximiser 600 kosztuje około 80 złotych i jest przeznaczona tylko do motocykli.

Zauważ, że ta lidlowska jest również na 6v jak i na 12v. Ładuję tym moją starą MZ Ts na 6V więc mi się przydaje.
Ja mam w garażu również ten oxford, ale on nie dziala chyba w takim specjalnym trybie doladowania z tego co pamietam czyli nie mozna zostawic podlaczonego na zime do akumulatora, prawda ?
Temat został zablokowany.

Odp: Ladowarka 12 lata 6 miesiąc ago #22

  • kiwak
  • kiwak Avatar
NightRider napisał:
Wydaje się, że prąd ładowania jest dużo za duży. W reklamie podali 3,8 Ah a to zdecydowanie za dużo. Aku bezobsługowy (MF) zaleca się ładować prądem nie większym niż 0.8 A., 3,8 to do samochodu. Jeśli chcesz porządną ładowarkę kup Oxford Oximiser 600 kosztuje około 80 złotych i jest przeznaczona tylko do motocykli.

podali przeciez taką informacje:
4 prądy ładowania – maks. 3,8 A
To zakładam, że chyba zadziała inteligentnie - przełączy na odpowiedni prąd ładowania
Temat został zablokowany.

Odp: Ladowarka 12 lata 6 miesiąc ago #23

  • ŻWIREK
  • ŻWIREK Avatar
moto.allegro.pl/ladowarka-automatyczna-al300-pro-fv-mielec-rabka-i1850309133.html ja ma taka, już 4-ty sezon i jest super! aku jest na niej całą zime i wytrzymuje cały sezon. myslałem że bedę musiał kupić nowy a ten się trzyma 4 sezony i kręci super. był on kiedyś w katalogu LOUIS-a. polecam. :chop:
Temat został zablokowany.

Odp: Ladowarka 12 lata 6 miesiąc ago #24

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Wydaje się, że prąd ładowania jest dużo za duży. W reklamie podali 3,8 Ah a to zdecydowanie za dużo. Aku bezobsługowy (MF) zaleca się ładować prądem nie większym niż 0.8 A., 3,8 to do samochodu. Jeśli chcesz porządną ładowarkę kup Oxford Oximiser 600 kosztuje około 80 złotych i jest przeznaczona tylko do motocykli.
Temat został zablokowany.

Ladowarka 12 lata 6 miesiąc ago #25

  • kiwak
  • kiwak Avatar
W najbliższy czwartek Lidl wypusci kolejny raz swój produkt, który wsród motocyklistów jest polecany i do tego w b.d..cenie

Ładowarka 6 i 12 V procesorowa.

www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_22110.htm

Mam taka i tej zimy żeby nie stracić akumulatora podlacze na cała zimę.
Nie jest to oczywiście reklama...
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.047 s.
Zasilane przez Forum Kunena