UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: zegary/wyświetlacze

zegary/wyświetlacze 10 lata 11 miesiąc ago #1

  • SebaRS
  • SebaRS Avatar
Kurde robiłem to z mięsiąc temu ale napewno na włączonym zapłonie bez odpalania moto przyciskasz jednocześnie reset i select do góry. Na odpalonym nie da rady.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zegary/wyświetlacze 10 lata 11 miesiąc ago #2

  • Gadziu79
  • Gadziu79 Avatar
Witam a ja mam pytanko jak ustawić godzinę na zegarze Road Star 2009 bo w 2005 były przyciski pod zegarem a tu są przy manetce gazu tylko nie za bardzo wiem jak to zrobić licznik km przeskakuje i się resetuje ale godziny ni cholery nie umiem ustawić :zly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: zegary/wyświetlacze 11 lata 10 miesiąc ago #3

  • Wojtek
  • Wojtek Avatar
Dzięki za informacje - jasne że łatwo przeliczyć, jasne że jest podana prędkość, wreszcie jasne że po co liczyć.... ale teki jestem że lubię wiedzieć co, jak i ile. a najważniejsze to i tak że trzeba zapierd.....:wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: zegary/wyświetlacze 11 lata 10 miesiąc ago #4

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... możemy czuć sie na "Route 66" ... ale tylko dzięki milom ...:))
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: zegary/wyświetlacze 11 lata 10 miesiąc ago #5

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Z tego co wiem w XV 1900 da się przestawić licznik z mil na km.Więc w Raiderze też powinno się dać.W XV 1600 i 1700 nie ma takiej możliwości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: zegary/wyświetlacze 11 lata 10 miesiąc ago #6

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1078
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 7
Gdzieś na Aledrogo widziałem niedawno takie urządzonko,które przelicza mile na kilometry. :lek:

Takie "coś" w formie modułu wpinanego w elektrykę .Zresztą tam była dokładna instrukcja.

Zapomniałem jak to się nazywa :oj: ale powinno dać się to znaleźć :piw:
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: zegary/wyświetlacze 11 lata 10 miesiąc ago #7

  • Frankenstein
  • Frankenstein Avatar
Wiem, nie zamierzam mu "od ust odejmować" - niech pije na zdrowie :++: tylko tak byłem ciekawy ile żłopie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: zegary/wyświetlacze 11 lata 10 miesiąc ago #8

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... spalanie częściowo zależy od techniki jazdy ... moim zdaniem jak przy Twoim moto to chyba "koło" normy, mi Radek "łyka" w trasie ok. 4,8 - 5,0 na setkę jadąc "relaksacyjnie" do 90 km/h a mieście raczej niezmierzalne ... nie przejmuj sie spalaniem, delektuj się przyjemnością z jazdy ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: zegary/wyświetlacze 11 lata 10 miesiąc ago #9

  • Frankenstein
  • Frankenstein Avatar
Ja się wczoraj dałem złapać. Zatankowałem 10L i zerknąłem na licznik - hmm... 87km...spalił 10litrów, czyli ok. 11,5L/100km. Trochę sporo myślę, ale cóż, ostro jeździłem, później stałem w korkach, silnik 1900 - widocznie tyle musiał wypić.

Dopiero rano jadąc ponownie dotarło do mnie, że to w milach. Przeliczyłem i wyszło 7,1 litra na 100km. Aż trudno uwierzyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: zegary/wyświetlacze 11 lata 10 miesiąc ago #10

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Po kij to w ogóle liczyć? Prędkość jest podana w km/h pod spodem(kochane punkciory za przekroczenie) , a przebieg po co mi wiedzieć? Żeby spalanie policzyć? Po co ....po co się stresować? ;) Kupując motor wiedziałem że "będą wydatki" i przez to najbardziej i najczęściej obserwuję wskazówkę poziomu paliwa , aby nie spadała poniżej 1/4 , bo nigdy nie wiadomo gdzie mnie poniesie ;)
Ostatnio zmieniany: 11 lata 10 miesiąc ago przez Powalla.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: zegary/wyświetlacze 11 lata 10 miesiąc ago #11

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Niestety nie, ale jest pozytyw, przypomnisz sobie tabliczkę mnożenia, bo niestety ta umiejętność w narodzie ginie :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zegary/wyświetlacze 11 lata 10 miesiąc ago #12

  • Wojtek
  • Wojtek Avatar
Witajcie - jestem świeżym posiadaczem gwiazdy (poprzedni to maruder był). Powiedzcie czy jest możliwość przestawienia wyświetlaczy z mil na km? jeśli tak to jak to zrobić. Mam Roadstar 1700 silverado z 2005.
pozdr.
Wojtek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.038 s.
Zasilane przez Forum Kunena