UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Światła awaryjne

Odp: Światła awaryjne 11 lata 9 miesiąc ago #1

  • Norbi
  • Norbi Avatar
Dzięki,... wszystko jasno i klarownie :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Światła awaryjne 11 lata 9 miesiąc ago #2

  • Cornmencita
  • Cornmencita Avatar
WItka!
Na ile sie rozni 1.6 i 1.7 - nie wiem.Ale na pewno w lampie przedniej jest jedna z kostek w ktorej beda przewody na ktorych po wlaczenie kierunkowskazu lewego lub prawego bedzie pojawiac sie przerywane napiecie.Te przewody Ciebie interesuja.W nich zrobisz "wcinke".A plus to sobie juz sam znajdziesz.Na schemacie to kostka niebieska szesciopinowa ze wszystkimi podlaczonymi przewodami (ta druga ma jedno pole wolne czyli piec przewodow w szesciopinowej kostce).
Pozdro!
Rafal
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Światła awaryjne 11 lata 9 miesiąc ago #3

  • Norbi
  • Norbi Avatar
Dzięki!!! Własnie o to mi chodziło!!!
Duże :piw:

Lewa w górę

P.S. Elektryk nie jestem, ale jakoś będe walczył, jak będe miał problemy to pewnie będe prosił o dalsze wskazówki, zastanawiam tylko na ile różni się instalacja WS1600 od RS1700.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 9 miesiąc ago przez Norbi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Światła awaryjne 11 lata 9 miesiąc ago #4

  • Cornmencita
  • Cornmencita Avatar
DG to ciemno zielony.Ch to czekoladowy.R/G to czerwony w zielone paski -(plus przed stacyjka)
Wszystkie te przewody szukaj w dwoch wiazkach wchodzacych do konsoli.Przekazniki kupisz w samochodowym jako przekazniki do halogenow.Przerywacz na schemacie to zwykly bimetaliczny od MZ 150ale mozesz uzyc jakis nowszy electroniczny.
Pozdro!!
Rafal

A tu schemat instalacji elektrycznej XV 1600 A (duzy plik najlepiej skopiowac na swojego kompa):
[/url][img=http://imageshack.us/thumbnmail.png]
Ostatnio zmieniany: 11 lata 9 miesiąc ago przez Cornmencita. Powód: edit
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Światła awaryjne 11 lata 9 miesiąc ago #5

  • Cornmencita
  • Cornmencita Avatar
Tu masz taki lopatologiczny schemacik jak sklecic uklad. Najprostszy i najmniej ingerujacy w instalacje.Oparty na zewnetrznym przerywaczu.Mozna by tez wykorzystac oryginalny ale za duzo zachodu.
Schemacik:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 9 miesiąc ago przez Cornmencita.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Światła awaryjne 11 lata 9 miesiąc ago #6

  • Norbi
  • Norbi Avatar
Witam, zakładałem ostatnio przełącznik na kierownicę i mam jeszcze jeden pstryczek ON\OFF wolny. Zastanawiam się nad założeniem świateł awaryjnych.
Może ktoś już montował u siebie awaryjne, może ma jakiś schemacik,... może dobrego elektryka w okolicy Wsch. W-wy ktoś zna...B)
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.029 s.
Zasilane przez Forum Kunena