UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: światła awaryjne

światła awaryjne 5 lata 3 miesiąc ago #1

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
artek napisał:
gacor6 napisał:
Witam
Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem Wild Stara. Jakimś cudem udało mi sie uruchomic 2x swiatła awaryjne (migajace kierunkowskazy), lecz sam nie wiem jak to zrobilem... Moze ktos podpowie jak sie je uruchamia???
Z góry dziekuje
Spróbuj dwukrotnie "wcisnąć" włącznik kierunków ...

Opisze swój przypadek. Miałem Waldka, jak wracałem od gościa od którego kupiłem wyprzedzałem i po wyłączeniu kierunków włączały mi się "awaryjne". I tak przez 50 km - żona jadąc za mną samochodem cały czas myślała,że ją pozdrawiam :polew: Miałem tak przez kilka dni jazdy. Gdzieś dotarłem do info,że w pojazdach z alarmem, wyłączenie kierunków przed 3-ma sekundami włączają się "światła awaryjne". Więc spróbowałem, lewy kierunek-wyprzedzam (nie wyłączam go)po ok 3 sekundach, skończyłem wyprzedzanie, prawy kierunek - nie wyłączam przez 3 sekundy - eureka, działa. I było to regułą, jeżeli nie zastosowałem się jak wyżej, zawsze włączały się"awaryjne" Przyjaciel - Krzych 1200 - "wyciął" mi alarm i spokój.
Jak pomogłem to super :h-r:
Midnight Star 1900, 2008
Ostatnio zmieniany: 5 lata 3 miesiąc ago przez yeremy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

światła awaryjne 5 lata 3 miesiąc ago #2

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
gacor6 napisał:
Witam
Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem Wild Stara. Jakimś cudem udało mi sie uruchomic 2x swiatła awaryjne (migajace kierunkowskazy), lecz sam nie wiem jak to zrobilem... Moze ktos podpowie jak sie je uruchamia???
Z góry dziekuje
Spróbuj dwukrotnie "wcisnąć" włącznik kierunków ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): TomHal

światła awaryjne 5 lata 3 miesiąc ago #3

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Z tego co się orientuję, to Wildki i Radki nie miały fabrycznych świateł awaryjnych.
Możliwe, że masz inny moduł przerywacza kierunkowskazów lub autoalarm z taką funkcją - ale tu szczegółów nie znam.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

światła awaryjne 5 lata 6 miesiąc ago #4

  • gacor6
  • gacor6 Avatar
Witam
Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem Wild Stara. Jakimś cudem udało mi sie uruchomic 2x swiatła awaryjne (migajace kierunkowskazy), lecz sam nie wiem jak to zrobilem... Moze ktos podpowie jak sie je uruchamia???
Z góry dziekuje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.057 s.
Zasilane przez Forum Kunena