UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Brak zasilania pompy paliwa

Brak zasilania pompy paliwa 4 lata 7 miesiąc ago #1

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Pod kapą po prawej stronie masz dużą kostkę z pękiem kabli. To "relay unit" - jeden z przekaźników tego modułu podaje napięcie na pompę - przewód niebiesko-czarny. Jeśli masz na nim napięcie, przy przekaźniku, to szukaj gdzie uciekło po drodze.
Przekaźnik jest załączany napięciem z wyłącznik na kierownicy - sprawdź, czy jest iskra (ten sam obwód). Jeśli nie ma iskry, to prawdopodobnie problem jest w wyłączniku na kierownicy lub na jego połączeniach.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Brak zasilania pompy paliwa 4 lata 7 miesiąc ago #2

  • Wojtas72
  • Wojtas72 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 643
  • Otrzymane podziękowania: 49
  • Oklaski: 3
Podejrzewałbym przekaźnik pompy, skoro na "krótko" działa.
Nie powiem Ci który to z pamięci.
Najgorszy jest zawsze koniec miesiąca, a zwłaszcza ostatnie 30 dni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Brak zasilania pompy paliwa 4 lata 7 miesiąc ago #3

  • SLAVO
  • SLAVO Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • Posty: 32
  • Oklaski: 0
Hej Koledzy, wróciłem z morza i chciałem spragniony trochę polatać Radkiem a tu po 20 km awaria. Brak paliwa a bak pełen. Po rozebraniu tego wszystkiego wskazanie na pompę ale połączona na krótko pompuje aż furczy. Brak napięcia w tej złączce co zasila pompę (pod zbiornikiem) - wersja gaźnikowa 1,7 2005 rok. Po lewej akumulatora mam 5 bezpieczników wszystkie OK. Po prawej są jakieś przekaźniki ale nie wiem skąd to jest zasilone. Czy ma może ktoś z Kolegów wiedzę gdzie szukać przyczyny albo jakieś doświadczenia w podobnej sytuacji? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam po długiej przerwie wszystkich Forumowiczów, jak się udał Zlot?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.030 s.
Zasilane przez Forum Kunena