UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: Pomorskie - poszkodowany może szukać świadków

Pomorskie - poszkodowany może szukać świadków 1 rok 9 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
jeżeli koleś z ciężarówki wjechał z podporządkowanej to nie dziwne że mu szmatę zabrali. Panowie tutaj trzeba mówić otwartym tekstem - większość, powtórzę większość i to mocno zdecydowana kierowców ciężarówek a w szczególności nasi rodacy (nie kierowcy na polskich rejestracjach) łamią nagminnie przepisy ruchu drogowego na terenie całej Uni Europejskiej a w szczególności w Polsce, do tego stopnia, że Policja na autostradach europejskich czasami bez przyczyny zatrzymuje takowego delikwenta jak się nudzi bo i tak wie, że ma z takim przynajmniej 2 godziny rozrywki. Wystarczy zdjąć ostatnie 7 dni z tacho i wiesz już wszystko. Parkowanie na wjazdach i wyjazdach z parkingów oraz zajmowanie wzdłuż 4-6 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych to już prawie norma. Widziałem już pojedyncze przypadki zatrzymanych ciężarówek na poboczach autostrady, tak jak to robią nagminnie w PL, jednak kary w DE czy FR i AUT są tak bolesne że nie jeden robił oczy jak krokodylki mu rachunek za taki postój wlepiali.
Najgorsze w tym wszystkim jest to że nawet na źle obranym zjeździe nawet na wstecznym pod prąd już jeżdżą - masakra
:nie:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomorskie - poszkodowany może szukać świadków 1 rok 9 miesiąc ago #2

  • ChudyRS
  • ChudyRS Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 216
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
A już myślałem, że to Ciebie potrącił. Skoro drogówka nie miała wątpliwości i od razu zatrzymała dekle kierowcy, to nie ma wątpliwości co do winy. I niech "nasz" szybko wraca do zdrowia, to najważniejsze
Ostatnio zmieniany: 1 rok 9 miesiąc ago przez ChudyRS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomorskie - poszkodowany może szukać świadków 1 rok 9 miesiąc ago #3

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Panowie,

Nie znam szczegółów ale...
- się wypowiadam
- proszę o ewentualną pomoc
- ...nie wezwany do tablicy proszę o opierdol B)

www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wiadomosci&item=06be9add341e801c&title=Zajaczkowo-Zderzenie-motocykla-z-ciezarowka&dkstatus=389ac756ce00c9d9df50371dfde4cb0f#kom-453213

P.S. Mój post został przekształcony w sposób niemiłosierny... B)
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.052 s.
Zasilane przez Forum Kunena