UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: xv 1700 , xv 1900 vs venture

xv 1700 , xv 1900 vs venture 4 lata 6 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3931
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
agust napisał:
TomHal Dzięki za info . czy nie będzie problemem jak byś my się zdzwonili po niedzieli mój tel 783083883
Pozdrawiam

zadzwoń kiedy chcesz jednak najlepiej w godzinach po 18.00 i tak częściej jestem w DE niż w PL. 726479075
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 4 lata 6 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

xv 1700 , xv 1900 vs venture 4 lata 7 miesiąc ago #2

  • agust
  • agust Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 234
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
TomHal Dzięki za info . czy nie będzie problemem jak byś my się zdzwonili po niedzieli mój tel 783083883
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

xv 1700 , xv 1900 vs venture 4 lata 7 miesiąc ago #3

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3931
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
XVZ1300 a XV1900 mowa tu o wersjach silnikowych Venture to dwa różne światy. Jedną cechę mają wspólną: zostały skonstruowane do dalekich lotów i w tym na pewno są dużo wygodniejsze od innych ze stajni STAR Cruiser-ów. Nowa XV1900 która weszła na rynek we wrześniu 2017r. dostąpiła delikatnych zmianach konstrukcyjnych oraz jej skrzynia biegów otrzymała dodatkowo 6 bieg. Ten 6 bieg zestrojono tak aby przy niskich biegach odpowiednio lepiej przyspieszała, a te wyższe umożliwiały spokojniejszą jazdę po autostradach. Znaczy się cała skrzynia biegów została prawdopodobnie na nowo skonstruowana. Dodatkowo ma silnik elektryczny umożliwiający poruszanie się w warunkach parkingowych do przodu jak i do tyłu. Inżynierowie jak i użytkownicy ( mam na myśli filmiki na You Tubie) wychwalają nową Venturę czy to porównują ją jej poprzedniczki z nazwy jak i podobnego modelu konstrukcyjnego jakim jest Roadliner czy Stratoliner.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

xv 1700 , xv 1900 vs venture 4 lata 7 miesiąc ago #4

  • agust
  • agust Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 234
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
Lord Zed masz racje xv 1900 musi miec 2000 obrotów minimum , moze wydziwiam ale po górkach i ostrych zakrętach naprawde jest co robić , dlatego dopytuje o venture jak to wyglada w tym moto
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

xv 1700 , xv 1900 vs venture 4 lata 7 miesiąc ago #5

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 939
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
Mogę odpowiedzieć ja , poniżej 2tys. obrotów słabo idzie i cholernie telepie. Mówię o 1900.
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

xv 1700 , xv 1900 vs venture 4 lata 7 miesiąc ago #6

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4600
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 10
agust napisał:
Witam
bo w xv niestety mankamentem jest że trzeba bardzo wajchować biegami ,

Hmmmmmm ..... nie bardzo rozumiem czemu ??? :mysli:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

xv 1700 , xv 1900 vs venture 4 lata 7 miesiąc ago #7

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Venture są dwa modele. Starszy, 4-o cylindorwy chłodzony cieczą i nowy (od 2018 chyba) V2 chłodzony powietrzem. Ten drugi podobno prowadzi się tak jak XV1900, ale ma inaczej zestopniowaną skrzynię.
Yamaha wstawiła tam przekłądnię 6-cio biegową, ale finalne przełożenie jest bardzo podobne do tej z 5-a przełożeniami. Z tego co słyszałem, to ta nowsza prowadzi się podobnie do XV1900.

Porównanie XV1600 do starszej Venture może zrobić Tomhal.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

xv 1700 , xv 1900 vs venture 4 lata 7 miesiąc ago #8

  • agust
  • agust Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 234
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
Witam
Koledzy mam zapytanie
latałem na xv 1700 super moto , przesiadłem sie na xv 1900 zrobiłem trochę kilometrów i czas było sprzedać , mam teraz jak co niektórym z kolegów wiadomo żółtego kurczaka gl 1800 (lata sie bardzo wygodnie ale to nie to ) i szukam czegoś pośredniego miedzy turystykiem a chopperem i tak w sumie przeglądałem neta i wpadło mi Venture ( nigdy sie nad nim nie zastanawiałem) i tu moje pytanie , jak Venture ma sie do moich poprzednich motorów jak w prowadzeniu i czy silnik jest elastyczniejszy bo w xv niestety mankamentem jest że trzeba bardzo wajchować biegami , może ktoś latał na nich wszystkich i mógł by coś powiedzieć , u mnie w okolicy nikt nie ma venture wiec nie mam porównania .
Dzięki za jakiekolwiek info
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.029 s.
Zasilane przez Forum Kunena