UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: wymiana sprzegła filmik

wymiana sprzegła filmik 10 lata 1 miesiąc ago #1

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 579
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Co to za podkladka obok filtra jest pokazana na poczatku filmu??ktos pisal ze dotarcie do ostatniej tarczy jest mozliwe ze specjalnym sprzetem a tu widac ze wystarczy srubokret i kombinerki...gosc na filmiku po zalozeniu pierwszej w koszu sprzegla tarczy zaklada taka podkladke z (10minuta40sekunda) i pokazije jedna ze stron tej podkladki..podpis w tym miejscu po przetlumaczeniu jest bezsensowny wiec co on moze pokazywac??ktora strona zalozyc?? wydaje mi sie ze strony sie nie roznia od siebie..jutro mam zamiar sie zabrac za sprzeglo wiec studiuje filmik i ksiazke serwisowa...
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc ago przez Drut66.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

wymiana sprzegła filmik 10 lata 6 miesiąc ago #2

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Niepotrzebne spuszczanie oleju. Motor na bok sie przechyla i tyle. Ale dobrze, że filmik jest o tym. Dobra robota Sosnos. Znajdz jeszcze cos nt. regulacji zaworów ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

wymiana sprzegła filmik 10 lata 6 miesiąc ago #3

  • sosnos
  • sosnos Avatar
hejka, w necie znalazłem taki filmik przedstawiający krok po kroku jak dobrac sie do sprzęgła i je wymienić

wprawdzie w innym jeżyku, ale samo video pomoże :-)

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.032 s.
Zasilane przez Forum Kunena