UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Mapa forumowiczów

Mapa forumowiczów 6 lata 11 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Można również kliknąć w mapkę Polski po prawej gdzie jest Gwiazdozbiór :$:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Temat został zablokowany.

Mapa forumowiczów 7 lata 3 dni ago #2

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Mapa dostępna jest pod poniższym linkiem:
mapsengine.google.com/map/edit?mid=ztuIftPucYMI.kjv4AKHhSDIk

UWAGA!!! Chronimy prywatność forumowiczów. Na mapie nie są pokazane faktyczne miejsca zamieszkania. Miejsca "chorągiewek" są dobierane przypadkowo, najczęściej w punktach "użyteczności publicznej". O dokładne dane lokalizacyjne, np. do spotkań, należy pytać zainteresowanych.

Obecność na mapie, jak i dane jakie się tam znajdą, są całkowicie dobrowolne. Nikt nie zostanie dopisany "z automatu", po wpisaniu się w Przywitalni.
Oczywiście nie ma też problemu z ew. usunięciem z mapy, na życzenie zainteresowanego.

Osoby chcące znaleźć się na mapie, proszę o wpisanie się w wątku poniżej, podając jednocześnie dane, które chcą, by widniały przy nicku (np. telefon, email, nr buta, rodzaj preferowanego napoju "wysokooktanowego" i tym podobne).

Proszę tylko o cierpliwość, nie zawsze mam dostęp do netu czy czas na wykonanie aktualizacji. Co jednak zostanie wpisane w tym wątku, to nie zginie. :)
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 7 lata 3 dni ago przez wemar.
Temat został zablokowany.
Czas generowania strony: 0.027 s.
Zasilane przez Forum Kunena